“این درست نیست”: شهروندان عصبانی به عنوان گزارش ، شاهزاده هری را به منازعه منافع متهم می کنند

“این درست نیست”: شهروندان عصبانی به عنوان گزارش ، شاهزاده هری را به منازعه منافع متهم می کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107835/18/1078351896_0:162:3084:1897_1200x675_80_0_0_79e9523d5455a7d68105abb2edb38877.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202007211079947393-this-doesnt-sound-right-netizens-enraged-as-report-accuses-prince-harry-of-conflict-of-interest/

این گزارش توسط جمهوری ، یک گروه بریتانیایی انجام شده است که برای لغو سلطنت در انگلستان فعالیت می کند و می خواهد با یک رئیس جمهور منتخب کشور را به جمهوری تبدیل کند. به جای ملکه ، این سازمان می خواهد شخصی را انتخاب کند که به طور مستقل از سیاستمداران انگلستان نماینده ملت باشد.

پس از گزارش شدن پرنس هری و همسرش مگان مارکل به دلیل درگیری منافع ، کاربران رسانه های اجتماعی خشمگین شدند. مبارزان جمهوریخواه این زوج سلطنتی را به “استفاده نادرست از صندوق های خیریه و عدم استقلال” متهم کردند. گراهام اسمیت ، رئیس اجرایی این گروه ادعا می کند که بنیاد رویال – یک سازمان خیریه که هری و مگان زمانی به طور مشترک با پرنس ویلیام و کیت میدلتون کار می کردند – 145،000 پوند به ساسکس رویال ، یک سازمان خیریه پرنس هری و مگان مارکل دادند پس از اینکه آنها تقسیم شدند. از پرنس ویلیام و کیت و 144.901 پوند دیگر به Travalyst ، سازمان مسافرتی غیرانتفاعی پرنس هری.

سپس مبلغ پولی که به ساسکس رویال ارسال شده پس از آن به Travalyst منتقل شد که گراهام اسمیت معتقد است تضاد منافع است.

“در هر دو مورد ، به نظر می رسد تنها دلیل منطقی برای تصمیم گیری ، رابطه شخصی بین دو حامی ، دوک ساسکس و دوک کمبریج است. هیچ یک از مراجعان متولی بنیاد سلطنتی نیستند ، بنابراین بر سر استقلال نیز علامت سؤال وجود دارد. از معتمدان بنیاد رویال. موسسه خیریه Sussex Royal تصمیم گرفت که تعطیل شود و گزارش می شود که همه وجوه خود را به Travalyst منتقل می کنند. [the Duke of Sussex] گراهام اسمیت در بیانیه ای نوشت که وی به کمیسیون خیریه انگلستان ارسال کرده است تا بتواند یکی دیگر از پروژه های خود را تأمین کند ، نه اینکه اطمینان حاصل کند که از این وجوه برای اهداف اصلی که برای آنها اهدا شده استفاده شده است.

سخنگوی شاهزاده هری قاطعانه این اتهامات را رد کرد ، که به گفته وی “دروغین” و “ایجاد شده بطور مسالمت آمیز” بود. تیم حقوقی پرنس گفتند که کار خیرخواهانه سلطنتی “شفاف و بالای صفحه” بوده است.

“تیم حقوقی پرنس گفت:” پیشنهاد غیرقانونی صریح است و مطابق با آن با توجه به قانون عمل می شود. “

بسیاری از شهروندان متوجه شدند که این زن و شوهر مقصر فساد بوده اند.

برخی دیگر مگان مارکل را به اتهام درگیری منافع متهم کردند.

بسیاری از کاربران پیشنهاد کردند که اگر این زوج مقصر باشند ، رسوایی از بین می رود.

هنوز دیگران از شاهزاده هری و مگان ماركل حمایت كردند و ادعا كردند كه گزارش جمهوری فقط ادام كارزارهای تبلیغاتی علیه این دو است.