“این باید یک شوخی باشد”: توییتر اعضای شورای جدید “ترامپ برای باز کردن دوباره آمریکا” ترامپ را مسخره می کند

“این باید یک شوخی باشد”: توییتر اعضای شورای جدید “ترامپ برای باز کردن دوباره آمریکا” ترامپ را مسخره می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

شهروندان به سرعت انتقاد كردند كه درباره مقامات بالقوه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا بخشی از “شورای بازشدن آمریكا” است – كمیته ای كه رئیس جمهور گفته است به وی در تصمیم گیری “بزرگترین تصمیمی كه من تاكنون اتخاذ كرده ام” كمك خواهد كرد.

جان رابرتز ، خبرنگار مسئول کاخ سفید ، فاکس نیوز روز دوشنبه اعلام کرد که به نظر می رسد “فقط افراد دولت” برای پیوستن به “شورای بازشدن آمریکا” انتخاب شده اند که به ریاست رئیس ستاد کاخ سفید مارک میدوز برگزار می شود.

لیست کوتاه مقامات آمریکایی شامل استیو منوچین ، وزیر خزانه داری ، وزیر تجارت ویلبرور راس ، مدیر شورای اقتصادی ملی ایالات متحده لری كودلو ، نماینده تجارت آمریكا رابرت لایتیزیزر و مشاوران ایوانكا ترامپ و جارد كوشنر است.

شهروندان به دلیل همهگیری COVID-19 در خانه گیر کرده بودند ، سریعاً درمورد اصطلاحا “متخصصان” که برای نظارت بر بازگشایی ایالات متحده فراخوانده شده بودند ، اظهار نظر کردند.

هر دو ایوانکا ترامپ و کوشنر اخیراً به دلیل اظهاراتی به مردم آمریکا در مورد coronavirus رمان COVID-19 در حالی که هیچ تخصص در حوزه های اقتصاد و پزشکی ندارند ، مورد انتقاد قرار گرفته اند.

برای چند هفته گذشته ، شهروندان این واقعیت را نشان داده اند كه كودلو ، در ماه فوریه ، به CNBC ادعا كرد كه رمان coronavirus “در ایالات متحده” موجود است.

“من نمی گویم [it’s] او در 25 فوریه گفت: مدیر شورای ملی اقتصاد ادعا كرد كه شیوع COVID-19 فقط منجر به یك “تراژدی اقتصادی” برای آمریكا خواهد شد “تراژدی انسانی”.

به همین ترتیب ، منوچین ماه گذشته گفت که نرخ بیکاری در ایالات متحده هنگام ارزیابی تأثیر رمان ویروس کرمان ویروس بر کشور “مربوط” نیست.

“صادقانه بگویم ، فکر می کنم در حال حاضر این اعداد مهم نیستند چه در کوتاه مدت بزرگتر باشند و چه کوتاه تر.” منوچین در 26 مارس به CNBC “Squawk در خیابان” CNBC گفت ، پس از آن گزارش ها 3.28 میلیون بیکاری جدید را اعلام کردند. ادعاها در یک هفته واحد ارائه شده بود

پیش از آنکه دولت ترامپ حتی از حضور COVID-19 در ایالات متحده اذعان کند ، راس در ژانویه در Fox Business ظاهر شد تا ادعا کند که رمان coronavirus “بازگشت شغل ها به آمریکای شمالی را تسریع می کند”.

وی با اشاره به مشاغلی که انتخاب خود را برای اجرای عملیات در ایالات متحده یا چین انتخاب می کنند ، گفت: “واقعیت این است ، این مسئله به تجارت ها چیز دیگری را می دهد که وقتی در مورد بررسی زنجیره تأمین خود می روند ، مورد توجه قرار دهند.”


پاسخی بگذارید