اینستاگرام ستاره خوشگل دلفین که آب حمام شخصی خود را فروخته است با فیلم رندلی باز می گردد

اینستاگرام ستاره خوشگل دلفین که آب حمام شخصی خود را فروخته است با فیلم رندلی باز می گردد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

شخصیت ویروسی متولد آفریقای جنوبی که نام واقعی وی Mary-Belle Kirschner است ، پس از ادعای دستگیری وی توسط پلیس به دلیل اسپری نقاشی ماشین دختری که همستر خود را به سرقت برد ، از اینترنت ناپدید شد.

بهترین دوست او یک اختاپوس است (و با قضاوت در مورد این ویدئو ، نه یک زندگی زنده) ، او آب حمام خود را برای “اهداف احساساتی” به قیمت 30 دلار در بطری فروخت ، و اکنون دوباره بازگشت. ستاره اینستاگرام ، دختر خوشگل دلفین ، ویدئویی عجیب و غریب منتشر کرده است که در آن رکاب می زند و در لباس های مختلفی آشکار می شود ، گهگاهی از درری که پوشیده از رنگ است.

قبل از اینکه Belle Delphine هشدار دهد که بومرها زودتر از محکومین خواهند مرد (این افراد معتقدند که مشکلات جهانی ، مانند آلودگی و تغییر اوضاع ، منجر به از بین رفتن بشریت خواهد شد).

این فیلم بیش از 2.5 میلیون بار مشاهده شده و 185،000 لایک دریافت کرده است. واکنش ها در بین کاربران رسانه های اجتماعی بسیار جنجالی بوده است.

یکی از شهروندان اینترنتی نوشت: “و در اینجا من فکر می کردم که 2020 نمی تواند بدتر شود …”

دیگری نوشت: “ملکه ما برمی گردد”.

در این ویدئو ، ستاره اینستاگرام به رویدادی اشاره کرد که در آن وی با تنظیم حساب کاربری خود در وب سایت پخش فیلم بزرگسالان Pornhub ، افراد را به دام انداخت. در سال 2019 ، بل دلفین قول داد در صورت ایجاد یکی از عکسهای وی در اینستاگرام یک میلیون لایک ، کانال را در وب سایت ایجاد کند.

این زن دو برابر دریافت کرد و زن جوان به قول خود عمل کرد ، اما مطابق انتظارات طرفداران و طرفدارانش مطابقت ندارد. ویدئویی با عنوان “Belle Delphine strokes two cocks BIG” بازی او با خروسهای پر شده را نشان داد.