اینترنت در حالیکه در حال استفاده از فیلتر اینستاگرام است ، لیوان شراب را به خودی خود می ریزد

اینترنت در حالیکه در حال استفاده از فیلتر اینستاگرام است ، لیوان شراب را به خودی خود می ریزد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

نیکول پارکر این هفته پس از آپلود ویدئویی که در آن صورت و پیچ خوردگی صورت خود را با شراب قرمز در حالی که سعی در استفاده از یک فیلتر اینستاگرامی نشان داد نوع پنیر او را نشان داده بود ، به طرز غیرقابل ویروسی پیش رفت.

فیلم ویدئویی از یک زن 28 ساله که با فیلتر اینستاگرام خود را ضبط می کند ، فقط برای داشتن شراب قرمز لیوان که او در آن صورت و بالای آن را می پوشید ، ویروسی شده است.

پارکر در حالی که در حین محکومیت ملی در انگلیس استراحت می کرد ، با فیلتر اسباب بازی بازی کرد که نوع پنیر او را نشان می داد.

او سر و صدا خود را از یک طرف به طرف دیگر بی وقفه موج می زند ، و درست هنگامی که او یک دست را بیش از حد شل می کند ، یک موج قرمز از بوردو خوشمزه یک فاجعه ناشی از شراب ایجاد می کند.

این ویدئو روز سه‌شنبه در حساب اینستاگرام پارکر بارگذاری شد و شهروندان آن را دوست داشتند و همین امر باعث شد سرعت در رسانه‌های اجتماعی پخش شود.

برخی گفتند که آنها هرگز بیشتر با یک فیلم ارتباط نداشته اند ، و این نشان می دهد که احساس 2020 را محاصره می کند.

یکی از دست دادن مشروبات الکلی را محکوم کرد.

کاربر دیگری آن را با صحنه ای از حرکت کری مقایسه کرد.

یکی از شهروندان مشخص کرد که برنامه پنیر روی Edam فرود آمده است. A Classic ‘، و به ظاهر با اشاره به ماهیت ویروسی این فیلم ، گفت که انتخاب صحیح بوده است.

دیگران شوخی کردند که شاید او به اندازه کافی شراب خورده است.

بریتانیا در میان همه گیر کرونور ویروس در یک محاصره کامل قرار دارد و در نتیجه این کشور برای جلوگیری از شیوع این بیماری ، خود را در انزوا قرار می دهد.


پاسخی بگذارید