ایران پس از ترور دانشمند برجسته هسته ای برای گفتگو با بایدن باز است

ایران پس از ترور دانشمند برجسته هسته ای برای گفتگو با بایدن باز است

به گزارش بلومبرگ ، علی ربیعی سخنگوی دولت روز یکشنبه در بیانیه ای گفت: “سیاست های علمی و دفاعی ایران به دلیل ترور یک دانشمند یا ژنرال تغییر نخواهد کرد.”

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای بحث در مورد تصمیم ایران برای گفتگو با دولت آینده بایدن ، به ما پیوست ، حتی پس از اینكه فیزیكدان باسابقه ، موشن فخری زاده ، بازیگر اصلی تحقیقات و فعالیت های دفاعی هسته ای ایران ، در كمین خارج از تهران ترور شد 27 نوامبر. بلومبرگ گزارش داد: “محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه با تأیید حمایت از دیپلماسی ، در حالی كه” ایران و آمریكا به اختلافات اساسی ادامه خواهند داد “، پس از بركناری ترامپ ، تنش بین تهران و واشنگتن ادامه نخواهد یافت. این هفته.

دکتر جک راسموس، استاد اقتصاد و سیاست در کالج سنت مری کالیفرنیا ، برای بحث در مورد داستانهای برتر اقتصادی این هفته ، از جمله بسته محرک 908 میلیارد دلاری پیشنهادی در سنای ایالات متحده و فروش آهسته در جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ، بازگشت. وی همچنین در مورد گزارش واشنگتن پست در مورد برنامه محافظت از پرداخت (PPP) صحبت خواهد كرد كه نشان داد بیش از نیمی از بودجه اضطراری در نظر گرفته شده برای مشاغل كوچك در عوض به مشاغل بزرگتر اختصاص داده شده است.

گارلند نیکسون، میزبان مشترک The Critical Hour ، از کاراکاس ، ونزوئلا به ما پیوست. وی در مورد اقدامات مختلفی که دولت ونزوئلا برای مهار بحران COVID-19 و همچنین تحریم ها و سایر اخبار از منطقه استفاده می کند ، بحث خواهد کرد.

ری بیکر، تحلیلگر سیاسی و میزبان پادکست دستور کار عمومی ؛ و گلهای گری، میزبان برنامه گفتگوی رادیویی و تحلیلگر سیاست های عمومی ، برای بحث در مورد مذاکرات بسته تحریک دو جانبه ، که وزارت دفاع ایالات متحده را هدایت می کند ، بازگردند و جمهوری خواهان از انتقاد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا از مقامات جورجیا در مورد اداره انتخابات ریاست جمهوری ، می توانند باعث ایجاد اختلاف در این کشور شوند. حزب و آسیب رساندن به شانس آنها در انتخابات دور دوم سنای ایالت. آنها همچنین بحث می کنند که دولت ترامپ در حال تعیین چندین اعدام در روزهای منتهی به مراسم تحلیف ریاست جمهوری است

جیم کاوانا، نویسنده در The Polemicist و CounterPunch ؛ و دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی” ، برای پرداختن به موضوعات پیشنهادی بسته تحریک دو حزب ، جستجوی رئیس بعدی پنتاگون توسط جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده و گروهی از جمهوری خواهان مجلس که روز پنجشنبه متهم شدند ، بازگشت. با تلاش برای مانور “ظالمانه” توسط نماینده اریک سوالول (D-CA) و سایر قانونگذاران دموکرات ، هنگامی که آنها تلاش می کردند تا برای به تعویق انداختن اتاق در حالی که همه گیری بیداد می کند ، تصویب کنند. رویاهای مشترک در مورد این موضوع گزارش دادند: “” مردم گرسنه می مانند و آنها با این مسئله مثل یک بازی رفتار می کنند “، نماینده الكساندیا اوكاسیو-كورتز (D-NY) در پاسخ به این پیشنهاد كه جمهوری خواهان از قوانین مجلس شکایت می کردند ، توییت کرد. اجازه دادن به رای گیری از طریق نیابتی برای جلوگیری از شیوع COVID-19 در Capitol Hill. “رهبران مردم را در بیشترین نیاز خود رها نمی کنند.”

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]