ایالت های جنوبی موارد COVID-19 را ببینید ، هشدارهای CDC از موج دیگری: این حالت چیست؟

ایالت های جنوبی موارد COVID-19 را ببینید ، هشدارهای CDC از موج دیگری: این حالت چیست؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با دکتر یولاندرا هنکوک ، متخصص اطفال و متخصص پزشکی چاقی همراه است.

روزنامه “فایننشال تایمز” روز چهارشنبه گزارش داد: “گسترش سریع کوروی ویروس در نیمکره جنوبی نشان می دهد که احتمالاً در پاییز و زمستان دوباره در آمریکا شعله ور خواهد شد و احتمال دور دوم عقب ماندگی امسال را افزایش می دهد.” “رابرت ردفیلد ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) ، هشدار داد که ایالات متحده باید در چند ماه آینده قابلیت ردیابی بیماری را به سرعت افزایش دهد تا از بروز بحران بهداشت عمومی دیگر جلوگیری کند زیرا آنفولانزای فصلی همزمان با موج دوم است. کووید -19.” این بخش هشدار دهنده برای آینده چگونه است؟

“میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا ، چهارشنبه در یک تماس خصوصی با مجلس نمایندگان مجلس عهد کرد که 600 دلار در ماه مزایای بیکاری را افزایش می دهد که باعث می شود میلیون ها نفر در میان بیکاری در سطح افسردگی بزرگ در قانون تحریک کرونوی ویروس بعدی تمدید نشود ،” مشترک رویاها. پنجشنبه گزارش داد آیا این اهرم است؟ آیا او با حساب های بانکی آمریکایی ها بازی مرغ می کند؟

روزنامه پنجشنبه از واشنگتن پست می خواند: “هرچه لفاظی های ایالات متحده و چین سخت تر می شوند ، خطرات جدید با تایوان در ترکیب ایجاد می شود.” در این مقاله آمده است: “افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین چهارشنبه گذشته به عنوان یک اختلاف نظر شدید بر سر مسئولیت لکه های همه گیر کروناویروس به تالارهای جدید مانند تایوان ، باعث بروز گلایه های تازه شد.” روش دیوانگی آمریکا چیست؟

بیش از 100 هنرمند برجسته ، دانشگاهیان ، فعالان و نویسندگان نامه ای سرگشاده امضا كرده اند و از كشورها می خواهند كه علیه پیشنهاد كانادا برای كرسی در شورای امنیت سازمان ملل رأی دهند. در این نامه تصریح شده است که چگونه دولت نخست وزیر جاستین تروودو با بسیاری از کشورهای عضو سازمان ملل متحد در بسیاری از مسائل آفساید است. این کشور همچنین از نظامی گری کانادا ، حمایت از شرکت های معادن جنجالی ، مواضع ضد فلسطین و سیاست های اقلیمی انتقاد می کند.

میهمانان:

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال دارای مجوز و متخصص طب چاقی که تجربه کارآزمایی بالینی و تخصص بهداشت عمومی را با اشتیاق خود در ایجاد خانواده ها و جوامع پر جنب و جوش با ارائه خدمات توانمندسازی بیمار ، بهترین کلاس در زمینه بهداشت و سلامتی به کودکان و نوجوانان که ترکیبی از مهارت دارند ، ارائه می دهد. در حال مبارزه با چاقی کودکان هستند.

دیو لیندورف – گزارشگر تحقیق و بنیانگذار مجموعه خبرها این نمی تواند اتفاق بیفتد!

مارک Sleboda – امور بین الملل و تحلیلگر امنیت.

ایو انگلر – نویسنده و فعال سیاسی مستقر در مونترال. علاوه بر 10 کتاب وی ، نوشتار انگلر در رسانه های جایگزین و در انتشارات اصلی مانند “گلوب و میل” و “تورنتو استار” ظاهر شده است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم