ایالات متحده منتظر نتایج انتخابات ریاست جمهوری از کشورهای مهم نبرد است

ایالات متحده منتظر نتایج انتخابات ریاست جمهوری از کشورهای مهم نبرد است

چهارشنبه ، “دونالد ترامپ ، رئیس جمهور و جو بایدن ، رقیب دموکرات ، برای سه ایالت شناخته شده در میدان نبرد – ویسکانسین ، میشیگان و پنسیلوانیا – جنگ کردند که می تواند در تعیین پیروزی کاخ سفید بسیار مهم باشد.”

جیم کاوانا، نویسنده در The Polemicist و CounterPunch ، به ما می پیوندد تا در مورد سرنوشت کاخ سفید که با محاسبه آرا در آستانه تعادل قرار دارد ، بحث کنیم. نیوزویک گزارش داد: ترامپ “اوایل صبح چهارشنبه با اعلام پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری به طرفداران خود پرداخت.” “ترامپ همچنین تلویحاً گفت كه از دادگاه عالی آمریكا می خواهد در روند انتخابات مداخله كند.”

الكساندر مرکوریسسردبیر مجله Duran ، گزارش چهارشنبه تماس گیرنده روزانه را بررسی می کند که می گوید: “آژانس های فدرال یادداشت های مصاحبه FBI را در سال 2017 با کریستوفر استیل ، جاسوس سابق انگلیس که FBI از پرونده آن به عنوان بخشی از تحقیقات خود در مورد کارزار انتخاباتی ترامپ. “

خانه نیکو، فعال سیاسی ، روزنامه نگار مستقل و میزبان برنامه ، به ما پیوست تا بحث کنیم که چگونه بیش از 1000 نفر سه شنبه شب در پارک لافایت ، فقط یک بلوک از کاخ سفید ، به اعتراض به ترامپ تجمع کردند. در همین حال ، صدها نفر دیگر از نقاطی از مرکز شهر واشنگتن دی سی رژه رفتند و اعتراضاتی نیز در مکانهایی مانند سیاتل و شهر نیویورک رخ داد. علیرغم پیش بینی خشونت انفجاری ، تظاهرات اکثراً مسالمت آمیز بود.

دکتر کالین کمپبل، خبرنگار ارشد اخبار واشنگتن دی سی ، برای بحث در مورد نتایج مجلس و سنا به ما پیوست. بلومبرگ گزارش داد: “چشم اندازهای دموکراتیک برای به دست گرفتن کنترل سنا در اوایل روز چهارشنبه در حال تبخیر بود پس از آنکه چندین مقام مستضعف جمهوری خواه ، از جمله جونی ارنست در آیووا و استیو داینس در مونتانا ، از رقبای دموکرات با بودجه مناسب جلوگیری کردند.” در همین حال ، مطبوعات همچنین گزارش دادند: “پیش بینی می شود دموکرات ها پس از انتخابات روز سه شنبه کنترل مجلس نمایندگان آمریکا را حفظ کنند ، اما با دست کم شش کنونی که صندلی های خود را از دست می دهند و سایرین در معرض خطر قرار دارند ، جمهوری خواهان احتمالاً اکثریت خود را کنار زده اند.”

کی جی نو، صلح ، نویسنده و معلم ، صلح را بررسی می کند که چگونه “چین روز چهارشنبه قول داد که اگر ایالات متحده از آخرین فروش تسلیحاتی برنامه ریزی شده خود به تایوان اقدام کند ،” یک واکنش مناسب و ضروری را انجام خواهد داد “، همانطور که AP گزارش داد. “سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ ونبین گفت فروش 600 میلیون دلار هواپیمای بدون سرنشین مسلح به این جزیره” به طور وحشیانه در امور داخلی چین دخالت می کند و به طور جدی حاکمیت و منافع امنیتی چین را تضعیف می کند. “

لئو فلورس، هماهنگ كننده آمریكای لاتین برای كد پینك ، برای بحث در مورد رای گیری در مورد همه پرسی 25 اكتبر در شیلی به ما پیوست. در یک گزارش آمده است: “دنیای مردم” اظهار داشت: “تفسیر آنچه اتفاق افتاده را منعکس می کند:” ما شروع به حفر قبر قانون اساسی دوران پینوشه و اقتصاد بازار کردیم. “ال سیگلو شیلی اعلام کرد این یک” پیروزی طاقت فرسا و تاریخی مردم است ” روزنامه ”

لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، بررسی می کند که چگونه انتخابات بر اقتصاد تأثیر می گذارد. در مقاله سه شنبه کنسرسیوم نیوز ، جان بوئل استدلال می کند ، “هر کسی که در انتخابات امروز پیروز شود ، مطمئناً با بحران شدید سلب مالکیت و تخلیه روبرو خواهد شد زیرا دولت های ایالتی و محلی با کمبود شدید بودجه روبرو می شوند. این بحران ها با یکدیگر تعامل می کنند ، و از راه هایی که خسارت اقتصادی که وارد می کنند را تشدید کنند. “

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس صنفی ، برای بحث در مورد سانسور آنلاین به ما می پیوندد. گاردین روز چهارشنبه گزارش داد ، “توییتر حساب دیوید ایکه ، نظریه پرداز توطئه را به طور دائمی به حالت تعلیق درآورد. سخنگوی پلتفرم رسانه های اجتماعی گفت که ایک قوانین خود را در مورد اطلاعات غلط ویروس کرونا نقض کرده است.” در همین حال ، یک مقام ارشد آژانس امنیت سایبری و زیرساخت های امنیتی ایالات متحده در یک فراخوان مطبوعاتی گفت که مبارزات ضد اطلاعات به لطف “تلاش های بهتر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی” با مشکل روبرو هستند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم