ایالات متحده در خطر؛ سرمایه داری در مقابل کمونیسم؛ پیش بینی های ریاست جمهوری

ایالات متحده در خطر؛ سرمایه داری در مقابل کمونیسم؛ پیش بینی های ریاست جمهوری

رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ ، تصویری خوش بینانه از بهبود اقتصادی را ترسیم می کند ، اما این تعداد دروغ نمی گویند ، و COVID-19 به یک ذوب که قبلاً در حال انجام بود می افزاید. با کم شدن کنگره برنامه محرک ، آیا کمونیسم بینش خاصی را ارائه می دهد؟

کیتی اسپلمنیکی از اعضای سازمان واشنگتن ، شعبه حزب کمونیست ایالات متحده ، تفاوت سرمایه داری و کمونیسم را توضیح می دهد و بحران بنیادی در آمریکا را مشخص می کند. آیا یک شکل کمونیستی از دولت قادر به مقابله با این بحران بهداشت عمومی و خشونت های مداوم پلیس است که به نظر می رسد موضوعات فوری آن لحظه است؟

جک راسموس، استاد اقتصاد و سیاست در کالج سنت مری کالج کالیفرنیا و نویسنده کتاب “معضل نئولیبرالیسم: سیاست اقتصادی ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” ، وارد اقتصاد در حال تلاش ایالات متحده قبل از COVID-19 و دوره برخورد می شود. کشور در جریان بود همچنین ، وزیر خزانه داری آمریكا ، منوچین می گوید كه آمریكا نمی تواند بدهی زیادی را برای بسته تحریك همه گیر بعدی بگیرد ، بنابراین چرا برخی از وام های میلیارد دلاری خود را به شركتهای بزرگ واگذار نمی كنیم؟

اسکات تامپسون، یک اقتصاددان بازار کار و جامعه شناس روستایی در دس ​​موئینز ، آیووا ، انگیزه نامزد احتمالی ریاست جمهوری دموکرات ، جو بایدن را توضیح می دهد در حالی که ترامپ همچنان ناتوانی خود را برای مقابله با تاجی نشان می دهد. نظرسنجی های ملی برای بایدن بسیار خوب به نظر می رسد ، در حالی که وی در تمام نظرسنجی ها حدود 8٪ رهبری شده است. هرچند که این اعداد لزوماً به سطح دولت ترجمه نمی شوند. در حالی که برای دموکرات ها خوب است که بایدن آن شکاف را بسته است ، بستن یک شکاف و چیز دیگری برای پیروزی یک چیز است. آیووا یک کشور بسیار مهم است – شاید نه به خاطر شش رای از کالج انتخابی با ارزش خود ، اما به عنوان بزرگتر برای بسیاری از ایالت های میانه غربی خدمت می کند. دولت به طور صحیح هفت رئیس جمهور گذشته را انتخاب کرده است. اگر انتخابات امروز برگزار می شد ، چه کسی آیووا را به دست می گرفت؟ چگونه دموکرات ها آیووا را پیروز می کنند و مردم را ترغیب می کنند که دوباره به حزب خود بازگردند؟

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]