ایالات متحده تهدیدات علیه چین را بیش از هنگ کنگ و تایوان افزایش داد

ایالات متحده تهدیدات علیه چین را بیش از هنگ کنگ و تایوان افزایش داد

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر با جان راس ، عضو ارشد انستیتوی چونگ یانگ ، دانشگاه رنمین چین و یک نویسنده مقیم جوایز با چندین سازمان رسانه ای چینی پیوست.

بزرگترین گردهمایی سیاسی سال چین سرانجام پس از یک تأخیر دو ماهه به دلیل بیماری همه گیر کوروی ویروس برگزار می شود. اولین جلسه دیروز با عنوان “دو جلسه” برگزار شد و گردهمایی رهبران سیاسی ارشد حزب کمونیست چین بود. جلسه امروز کنگره ملی مردم است. نخست وزیر لی کیچیانگ اهداف اقتصادی کشور و سیاست های لازم برای دستیابی به آنها را بیان خواهد کرد. و دولت آمریكا از تصویب قانون امنیتی پیشنهادی جدید هنگ كنگ گزیده است.

بیکاری در ایالات متحده احتمالاً در حدود 25 درصد است و حدود 40 میلیون آمریکایی در ماه گذشته درخواست مزایای بیکاری داده اند. در واقع ، تقریباً مطمئناً بالاتر است ، زیرا خیلی از افراد از بازار کار خارج شده اند یا مزایای آنها تمام شده است. انگلستان نیز مانند ایالات متحده ، در واکنش به واکنش آن با استفاده از کرونا ویروس دست و پنجه نرم کرده است. اما نرخ رسمی بیکاری انگلیس کمتر از چهار درصد است. البته مسخره است آمار غیررسمی آن را حدود 20 درصد اعلام کرده است. همانطور که یک بار مارک تواین گفت ، سه نوع دروغ وجود دارد: دروغ ، دروغ لعنتی و آمار. آیا این چیزی است که ما در انگلستان می بینیم؟ جان با او صحبت می کند نیل کلارک، یک روزنامه نگار و مجری که کارش در فیلم The Guardian، The Week و Star Morning ظاهر شده است.

امروز جمعه است! بنابراین وقت آن است که بدترین و گمراه کننده ترین عناوین هفته باشد. جان با او صحبت می کند استیو پت، یک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به رسانه های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News و توییترleftiblog است.

جمعه بخش یک ساعته هفتگی Loud & Clear ، هفته بررسی ، حدود هفته در سیاست ، سیاست و امور بین الملل است. امروز آنها بر فشار هرج و مرج و کشنده برای بازگشایی اقتصاد کشور ، انتخابات 2020 ، منفجر شدن بیکاری ، بروز بحران در حال توسعه مسکن و موارد دیگر تمرکز می کنند. تحلیلگران و تهیه کنندگان Sputnik News والتر اسمولارک و نیکول روسل به برایان و جان بپیوندید.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم