ایالات متحده با بحران روبرو است: در کنار COVID-19 ، اقتصاد ، بزرگترین ممکن است دهه های نژادی و ناآرامی های غیرنظامی باشد

ایالات متحده با بحران روبرو است: در کنار COVID-19 ، اقتصاد ، بزرگترین ممکن است دهه های نژادی و ناآرامی های غیرنظامی باشد

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با تام پورتر ، معاون سابق دانشکده مطالعات آمریکایی آفریقایی در دانشگاه اوهایو همراه است. و دکتر جرالد هورن ، دارنده استادی تاریخ و مطالعات مطالعات آفریقایی آمریکایی مورز در دانشگاه هیوستون.

ایالات متحده با سه بحران بزرگ روبرو است. اولین ویروس COVID-19 است. دوم اقتصاد است. رکود یا رکود از قبل در جریان بود و اکنون COVID-19 مشکل را تشدید کرده است. وزارت کار گزارش داد: “كارگران هفته گذشته 2.1 میلیون ادعای جدید در مورد بیكاری ارائه كردند ، وزارت كار گزارش داد … آخرین رقم نشان می دهد كه این همهگیری 40.8 میلیون آمریکایی را تنها در 10 هفته از كار خارج كرده است.” سومین شماره ، برخی از آنها می گویند لاینچ ، آقای جورج فلوید هفته گذشته توسط درک شووین ، رئیس پلیس وقت مینیاپولیس ، مورد توجه برنامه دوشنبه خواهد بود.

مردم همچنان می پرسند ، “چگونه این اتفاق در آمریکا می افتد؟” به آن می گویم ، همیشه وجود دارد ، فقط به کتاب “ما قتل عام را قتل می کنیم” به ویلیام پترسون برویم. آنچه که درک از افزایش یا افزایش این رفتار را ارائه می دهد ، فیلم تلفن همراه است. بیایید تحلیل کنیم که چگونه این مسئله در رسانه های آمریکایی با آنچه اعتراضات نسبتاً مسالمت آمیز در طول روز نشان داده شده است ، به تصویر کشیده می شود ، و بعد از آن عصر غروب می شود ، و افراد مشهور آنتیفا و سایر عوامل در شهرها فرود می آیند و ویران می شوند.

گاردین روز دوشنبه گزارش داد: در سطح بین المللی ، به این تأثیر نگاه کنید: “مردم در شهرهای جهان با همبستگی با تظاهرکنندگان در آمریکا راهپیمایی کرده اند ، زیرا سیاستمداران و شخصیت های عمومی برای محکوم کردن قتل جورج فلوید متحد می شوند.” این بین المللی سازی نژادپرستی و برتری سفید در آمریکا است. باز هم ، ویلیام پترسون ، مالکوم X ، W.E.B. را بخوانید. DuBois ، مارتین لوتر کینگ جونیور ، و دیگران. “روز یکشنبه در مقابل سفارت ایالات متحده در کپنهاگ اعتراضاتی صورت گرفت ، در حالی که صدها تظاهرکننده برای دومین روز پیاپی در برلین جمع شده بودند … حداقل چهار تجمع همبستگی روز دوشنبه در نیوزلند برگزار شد که جمعیت زیادی در تظاهرات زانو زدند. در اوکلند ، “گاردین اشاره کرد. “یک سازمان دهنده در رسانه های اجتماعی گفت:” اما در استرالیا تظاهرات برنامه ریزی شده برای بعد از ظهر سه شنبه در سیدنی پس از آنکه مردم تهدید به ایجاد “ویرانی و اعتراض علیه این رویداد کردند ، لغو شدند.” در همین حال ، رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ صبح امروز دوشنبه در حین کنفرانس ، فرمانداران ایالت های ایالات متحده را محکوم کرد و پاسخ های اعتراضی آنها را ضعیف خواند و گفت که مینه سوتا تبدیل شده است “یک خنده دار در سراسر جهان” ، طبق شنیده های رسیده از نیویورک تایمز.

میهمانان:

تام پورتر – معاون سابق دانشکده مطالعات آمریکایی آفریقایی در دانشگاه اوهایو ، مدیر اجرایی سابق تحصیلات تکمیلی در کالج آنتیوچ ، مدیر سابق مرکز کینگ در آتلانتا و فعال مادام العمر.

دکتر جرالد هورن – دارنده استادی تاریخ و مطالعات مطالعات مورس در دانشگاه هوستون. وی یکی از پرکارترین نویسندگان زمان ما است و آخرین کتاب او “جاز و عدالت: نژادپرستی و اقتصاد سیاسی موسیقی” است.

دکتر آنتونی مونتیرو – W.E.B. محقق DuBois ، بنیانگذار مدرسه آزاد شنبه در فیلادلفیا ، استاد سابق گروه مطالعات آمریکایی آفریقایی در دانشگاه معبد و فعال مادام العمر.

جان جاتر – رئیس سابق دفتر واشنگتن پست و دومین فینالیست جایزه پولیتزر با بیش از 20 سال تجربه روزنامه نگاری. او همچنین یک خبرنگار خارجی برنده جوایز در دو قاره است.

دکتر شایلا سی – استادیار با انتصاب مشترک در علوم سیاسی و مطالعات آفریقا در دانشگاه کانکتیکات. او نویسنده کتاب “اعتماد به آمریکای سیاه: نژاد ، تبعیض و سیاست” است.

مارک P. Fancher – وکیل کارمند پروژه عدالت نژادی اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در میشیگان. از طریق کار خود ، او به نرخ های نامتناسب نژادی در زندان ، تبعیض نژادی علیه دانش آموزان مدارس دولتی از رنگ ، پروفایل نژادی ، حمله به حقوق دموکراتیک جوامع رنگی و شیوه های پلیس سوء استفاده می کند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم