ایالات متحده اولین مورد ویروس کرونا ویروس قابل انتقال را مشاهده می کند که منجر به قفل شدن انگلیس شده است

ایالات متحده اولین مورد ویروس کرونا ویروس قابل انتقال را مشاهده می کند که منجر به قفل شدن انگلیس شده است

مقامات در کلرادو روز سه شنبه اولین مورد شناخته شده ایالات متحده در مورد ویروس جدید ویروس کرونا ویروس COVID-19 را گزارش کردند ، دانشمندان گفته اند که این بیماری ویروسی است و باعث قفل شدن در جنوب انگلیس شده است.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و داروی چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ، به ساعت بحرانی بازمی گردد تا آخرین اخبار ویروس کرونا را به ما اطلاع دهد. بیمار آمریکایی که به ویروس جدید مبتلا شده است ، مردی 20 ساله در کلرادو ، اکنون در ایالت ایالت آلبرت در انزوا است. در حالی که اعتقاد بر این است که این نوع به راحتی گسترش می یابد ، متخصصان می گویند هیچ دلیلی وجود ندارد که باعث بیماری شدیدتر شود. دانشمندان آشنا به این پرونده معتقدند که نداشتن سابقه سفر اخیر مرد نشان می دهد که این احتمالاً یک مورد منفرد نیست.

جان بوریس، وکیل مدنی ، برای بحث در مورد بمب گذاری اخیر در نشویل ، تنسی ، به ما پیوست. بر اساس گزارش اخیر آسوشیتدپرس ، پاملا پری ، دوست دختر آنتونی وارنر مظنون به بمب گذاری متوفی ، بیش از یک سال پیش به مقامات گزارش داد که وارنر در RV خود در حال ساخت بمب است. با این حال ، پلیس هرگز موفق به صحبت با وارنر نشد ، و همچنین RV وی را بازرسی نکرد. همچنین ، اداره پلیس متروی لوئیزویل روند اخراج دو افسر دیگر را که در حمله بدنام که منجر به کشته شدن برونا تیلور شد ، آغاز کرد.

آریل طلامدیر ملی سازمان ضد جنگ Code Pink ، برای بحث در مورد فروش اسلحه در ایالات متحده به ما پیوست. دولت ترامپ ظاهراً با فروش گسترده اسلحه به خاورمیانه دوره خود را به پایان می رساند. به گفته پنتاگون ، وزارت خارجه آمریکا فروش احتمالی 4.2 میلیارد سلاح به کویت و یک معامله بالقوه دیگر برای 290 میلیون بمب به عربستان سعودی را تصویب کرده است. بلومبرگ هفته گذشته گزارش داد ، معامله سعودی به دنبال یک توافق دیگر برای 478 میلیون اسلحه است که وزارت امور خارجه قصد دارد مجوز آن را صادر کند. کارشناسان امنیت بین المللی استدلال می کنند که هجوم گسترده اسلحه به منطقه به بی ثباتی و ادامه درگیری کمک خواهد کرد.

مدیا بنیامین، کد پینک ، بنیانگذار کد پینک ، برای بحث در مورد مقاله اخیر MintPress News خود درباره Avril Haines ، نامزد رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن برای مدیر اطلاعات ملی ، به ساعت انتقادی بازگشت. بنجامین استدلال می کند ، “این جاسوس بی ادعا ممکن است شبیه استاد دانشگاه مورد علاقه شما باشد ، اما این نما یک گرگ بیرحم را با لباس گوسفند می پوشاند که با کنترل از راه دور امکان قتل را فراهم می کند و برای پوشاندن شکنجه های سیا از قلم سیاه ضخیم استفاده می کند.” این مقاله از طرف تعدادی از گروههای فعال مترقی نوشته شده است كه از سنای آمریكا می خواهند كه نامزدی هاینز را رد كند.

دکتر جرالد هورن، استاد تاریخ در دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و محقق ، برای بحث در مورد جاسوس محکوم شده جاناتان پولارد برمی گردد. هفته ها پس از آنكه دولت ترامپ محدودیت های آزادی مشروط را كه موجب جلوگیری از عزیمت پولارد به خارج از كشور شد ، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر نخست وزیر به او اجازه داد به اسرائیل سفر كند و به عنوان قهرمان مورد استقبال قرار گرفت. در دهه 1980 ، پولارد اسناد فوق محرمانه دولت آمریكا را هنگامی كه به عنوان تحلیلگر اطلاعاتی نیروی دریایی آمریكا كار می كرد ، سرقت و به اسرائیل فروخت.

اسکات ریتر، بازرس اسبق اسلحه سازمان ملل در عراق ، برای بحث در مورد آخرین مقاله خود در مورد هک اخیر وب سایت های دولت ایالات متحده ، که بسیاری از رسانه ها روسیه را بدون مدرک مشخصی مقصر می دانند ، بازگشت وی یک مرور ساده و در عین حال کاملاً فنی درباره حمله سایبری ارائه می دهد و سپس به توضیح محیط فعلی ، از جمله برخی از تاریخچه برخوردهای سایبری بین ایالات متحده و روسیه می پردازد. ریتر استدلال می کند ، صرف نظر از اینکه هک از کجا منشا گرفته است ، این اطلاعات صرفاً جمع آوری اطلاعات بوده و به نظر نمی رسد شامل اقدامات توهین آمیز و مخرب باشد. وی اظهار داشت که ادعاهای یک حمله سطح Pearl Harbor هذلولی است و برای مصرف داخلی طراحی شده است.

جیمز کری، سردبیر و مالک مشترک Geopolitics Alert ، برای بحث در مورد ایران به ما می پیوندد. سخنگوی دفتر نتانیاهو اعلام کرد که اسرائیل به طور قطع با بازگشت آمریکا به توافق هسته ای برنامه جامع اقدام مشترک (JCPOA) با ایران مخالف است. این مقام ادعا کرد که “این معامله به ایران بزرگراهی با طلا را برای ساخت زیرساخت های مهم زرادخانه بمب های هسته ای” داد اما هیچ جزئیات یا واقعیتی را برای حمایت از این ادعا ارائه نداد. همچنین ، آلن مک لئود مقاله اخیر را نوشت که در آن استدلال می کند که جهان دقیقاً همانطور که آغاز شد 2020 به پایان می رسد: با تهدید جنگ بین ایالات متحده و ایران.

خانه نیکو، فعال سیاسی ، روزنامه نگار و پادکست مستقل ، به “ساعت انتقادی” بازمی گردد تا درباره اختلافات مداوم در حزب دموکرات بحث کند. جیمی دوره ، ستاره یوتیوب وقتی پیشنهاد کرد که دموکرات ها باید از رای خود برای رئیس مجلس به عنوان تراشه های چانه زنی استفاده کنند تا رای مقدماتی Medicare برای همه را بدست آورند ، آتش سوزی ایجاد کرد. در همین حال ، در نشانه ای شوم برای جریان اصلی دموکرات ها ، نمایندگان ورودی .جمال بومن (D-NY) و کوری بوش (D-MO) از گفتن اینکه آیا از پیشنهاد نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان (D-CA) برای رهبری حزب پشتیبانی می کنند ، امتناع می ورزند. در سال 2021

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]