ایالات متحده از 5 میلیون مورد COVID-19 پیشی گرفته است. نزدیک به 100000 کودک در دو هفته مثبت ارزیابی کردند

ایالات متحده از 5 میلیون مورد COVID-19 پیشی گرفته است. نزدیک به 100000 کودک در دو هفته مثبت ارزیابی کردند

در این نسخه از ساعت بحرانی ، همكاران میزبان ویلمر لئون و گارلند نیكسون با دکتر لیزا فیتزپاتریک در مورد آخرین اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد با شیوع تاج ویروس در ایالات متحده است صحبت می كنند.

واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش داد: “تعداد موارد گزارش شده از كروناویروس در آمریكا روز پنجشنبه به 5 میلیون نفر رسید كه دو برابر این تعداد از پایان ماه ژوئن است.” “5 میلیون مارک فقط 17 روز پس از تجاوز کل ایالات متحده از 4 میلیون … ایالات متحده با یک چهارم از عفونت های جهانی منجر به جهان می شود.” پست همچنین گزارش داده است: “بیش از 97،000 کودک آمریکایی در دو هفته آخر ماه ژوئیه برای کروناویروس مثبت آزمایش کردند … براساس داده های آکادمی اطفال و انجمن بیمارستان کودکان.” این مسئله برای پیشرفت چقدر بزرگ است؟

“مذاکرات این هفته بین کاخ سفید و دموکرات های برتر کنگره شکسته شد که چگونه بهترین کمک به آمریکایی ها برای مقابله با عوارض سنگین اقتصادی و اقتصادی مردم [COVID-19] بحران ، “رویترز گزارش داد در آخر هفته. با این درد و رنج در ایالات متحده ، چرا دو طرف نمی توانند راه حلی پیدا کنند؟

ما همچنان هشدارهای مبهم درباره انواع مختلف مداخلات خارجی در انتخابات آینده ایالات متحده در ماه نوامبر می شنویم. چین ، ایران و البته روسیه ظاهرا همه در حال طرح ریزی برای مداخله در این مسابقه هستند. این واقعیت که دیوان عالی اجازه داده می شود بر علیه متخلفان آزاد شده در فلوریدا ، مالیات نظرسنجی اعمال شود یا اینکه 6.7 میلیون رأی دهنده قانونی از لیست رأی گیری حذف شده اند ، مورد توجه رسانه ها نیست. آیا این تصادفی است؟

آیا ایالات متحده حمله علیه شرکت های فناوری چینی را آغاز کرده است؟ آیا این می تواند آغاز پایان شبکه جهانی وب باشد؟

دویچه وله در 7 اوت گزارش داد: “سه سناتور جمهوریخواه به بندر مورکان در جزیره روگن دستور داده اند که از کمک به کشتی های روسی در ساخت قسمت های پایانی خط لوله گاز Nord Stream 2 جلوگیری کند.” اپراتور بندر Faehrhafen Sassnitz از “آگاهانه ارائه کالاهای مهم ، خدمات و پشتیبانی” برای این پروژه … … در دسامبر سال 2019 ، واشنگتن قانون امنیت انرژی در اروپا را تصویب کرد و شرکتهایی را که در Nord Stream 2 کار می کنند هدف قرار داد. ” چه زمانی این امر غیرقانونی شد؟

مقاله ای که توسط موسسه کوینسی منتشر شده است با عنوان “یک پارادایم جدید ایالات متحده برای خاورمیانه” خواستار “پایان قطعی سیاست فاجعه آمیز است که ایالات متحده نزدیک به دو دهه در منطقه دنبال کرده است” ، در هفتم اوت نوشت: گرت پورتر در 7 آگوست در مسئولیت کارنامه او معتقد است كه “نخستین تحلیل منسجمی راجع به آنچه در آن سیاست اشتباه است و اولین چارچوب مفهومی برای یك رویكرد اساسی متفاوت ارائه می دهد”. آیا امکان پذیر است؟

به گفته Max Blumenthal در The Grayzone ، “یک فعال برجسته هونگ کونگ و یک ضد ضد چینی به نام” کنگ تسونگ-گان “به یک منبع مهم برای رسانه های غربی تبدیل شده است. معلمی که چهره ای همه گیر در اعتراضات محلی است. ” ما از این چه کاری می کنیم؟

“چگونه ایالات متحده در سیاست خارجی خود به سمت ونزوئلا ناکام ماند” یک مقاله عالی در CounterPunch توسط ویجی پریشاد و اریکا اورتگا سانوجا است. این بازخوانی با بازپرسی دادرسی در تاریخ 4 اوت در کمیته روابط خارجی سنای آمریکا آغاز می شود ، که در آن الیوت آبرامز نماینده ویژه وزارت امور خارجه آمریكا به دلیل ناكامی های وی در ونزوئلا محاصره شد. در این مقاله آمده است: “سناتورها ، تقریبا بدون استثنا ، اظهار داشتند كه آبرامز – از سال 2019 – مسئولیت یك تلاش ایالات متحده آمریکا برای سرنگونی دولت ونزوئلا رئیس جمهور نیكولس مادورو را بر عهده داشته است.” “از سناتور جمهوریخواه میت رامنی گرفته تا سناتور دموکرات کریس مورفی ، آبرامز زبانزد شدیدی شد. در کمیته اختلاف نظر درباره اهداف سیاست ایالات متحده وجود نداشت ، یعنی سرنگونی – با زور در صورت لزوم – دولت رئیس جمهور مادورو.” این چه چیزی را به ما می گوید که به جلو برویم؟

میهمانان:

دکتر لیزا فیتزپاتریک – مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بیماریهای مرکز آموزش ایالات متحده ، اپیدمیولوژیست پزشکی و پزشک متخصص بیماریهای عفونی با تجربه داخلی و جهانی در بهداشت عمومی

دکتر جک راسموس – اکونومیست ، نویسنده “معضل نئولیبرالیسم: سیاست اقتصادی ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” و استاد گروه اقتصادی و سیاسی در کالج سنت مری کالج کالیفرنیا

مارک Sleboda – روابط بین الملل و تحلیلگر امنیتی مستقر در مسکو

الكساندر مرکوریس – سردبیر The Duran

اسکات ریتر – بازرس پیشین سلاح سازمان ملل در عراق

گرت پورتر – روزنامه نگار تحقیقی

دنی هایپونگ – نویسنده و مشارکت کننده در گزارش برنامه سیاه

تری ماتسون – نویسنده در کد پینک

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]