ایالات متحده از 4 میلیون پرونده COVID-19 ، در 11 شهر پیشی گرفته است و از 11 شهر خواسته شده اند که اقدامات “تهاجمی” را انجام دهند

ایالات متحده از 4 میلیون پرونده COVID-19 ، در 11 شهر پیشی گرفته است و از 11 شهر خواسته شده اند که اقدامات “تهاجمی” را انجام دهند

در این نسخه از ساعت بحرانی ، میزبانانی که دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون با دکتر لیزا کیتز فیتزپاتریک ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، اپیدمیولوژیک پزشکی و پزشک متخصص بیماریهای عفونی آموزش دیده اند ، صحبت می کنند. ایالات متحده بیش از 4 میلیون پرونده COVID-19 را پشت سرگذاشته است.

روز پنجشنبه ایالات متحده از 4 میلیون عفونت کروավիրویروس تایید شده پیشی گرفت. واشنگتن پست گزارش داد: “با وجود تصویری گلگون كه توسط پرزیدنت ترامپ در آخرین جلسه توجیهی وی در کاخ سفید منتشر شد ، تقریباً هر متریک نشان می دهد كه آمریكا چقدر بد مبارزه با ویروس را از دست می دهد.” این در حالی است که یک روز پس از آنکه دکتر دبورا بیرکس ، عضو کارگروه کاون سفید ، در تماس تلفنی خصوصی به مقامات هشدار داد که 11 شهر بزرگ ایالات متحده برای انجام مبارزه “COVID-19” باید اقدامات “تهاجمی” انجام دهند. مرکز غیر انتفاعی برای یکپارچگی عمومی. ما باید از این تحولات اخیر چه کنیم؟

وال استریت ژورنال روز پنجشنبه گزارش داد: “پرونده های مربوط به مزایای بیکاری در هفته برای اولین بار در حدود چهار ماه افزایش یافت زیرا برخی ایالت ها به دلیل همه گیر شدن کرونوی ویروس ، مجدداً دوباره به کار خود ادامه دادند ، این نشانه ای است که بهبود شغل ها می تواند ناامید کننده باشد.” وزارت کار روز پنجشنبه گزارش داد: “مطالبات اولیه بیکاری با تعدیل فصلی 109،000 به 1.4 میلیون تعدیل شده برای هفته منتهی به 18 ژوئیه افزایش یافت.” ما باید از این اعداد جدید چه چیزی بسازیم؟

در مورد پارلمان در مورد آخرین لایحه تسکین کرونا ویروس سنا سطح بالایی از توافق وجود دارد. نیویورک تایمز روز چهارشنبه گزارش داد: “محافظه کاران نسبت به هزینه یک تریلیون دلاری آن پشیمان هستند. جمهوریخواهان اصلی در نژادهای بسیار تنگ و ناامید ناامید هستند که سریع و تهاجمی عمل کنند تا به رای دهندگان نشان دهند که کاری در مورد همه گیر و رکود اقتصادی انجام می دهند.” در همین حال ، رئیس جمهور ایالات متحده ، دونالد ترامپ ، رهبر حزب ، همچنان اصرار بر پیشنهادهای بی معنی مانند کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد ، که چیزی جز جیب 1٪ تحریک نخواهد کرد. چگونه این حلقه را مربع می دهیم؟

روز پنجشنبه ، چین اولین هدف خود را با هدف فرود مریخ نورد در مریخ آغاز کرد. بار دیگر ، اکتشافات فضایی به یک رقابت بین ملل تبدیل شده است. در حالی که ایالات متحده روزگاری در این حوزه با اتحاد جماهیر شوروی رقابت می کرد ، امروز رقابت آن با چین است. ایالات متحده قصد دارد هفته آینده ماموریتی مشابه با سیاره سرخ را آغاز کند. این در مورد رابطه این دو کشور چه می گوید؟

روز پنجشنبه یک داستان عالی در The Grayzone با عنوان “نگاهی به انقلاب ساندینیستای نیکاراگوئه در 41 سالگی آن وجود داشت”. بن نورتون در آن می نویسد: “از زمان اعلامیه دکترین مونرو در سال 1823 ، دولت آمریكا تمام آمریكای لاتین را” حیاط خلوت “امپراتوری خود به تصویر كشیده است. از جمله جذاب ترین جوایز رهبران سیاسی ایالات متحده و الیگارشی شرکتی در طول دهه ها ، نیکاراگوئه است … … در 19 ژوئیه سال 2020 ، نیکاراگوئه جشن 41 سالگرد پیروزی انقلاب ساندینیستا را برگزار کرد و در یک لحظه پر تلاطم برای کشور آمد. ، دو سال پس از یک کودتای شدیدا مورد حمایت آمریکا و در وسط همه گیر جهانی COVID-19. ” در رابطه با سیاست خارجی مداخله گر و نئولیبرالی ایالات متحده چه ارتباطی با نیکاراگوئه و کل منطقه آمریکای لاتین می توان داشت؟

تحلیلی عالی در مقاله ای در روز چهارشنبه رویاهای مشترک با عنوان “پادشاه جو و میزگرد: آمریکای بایدن در دنیای چند قطبی” توسط موده بنیامین و نیکلاس جی اس انجام شده است. دیویس آنها می نویسند ، “در مقاله ای در امور خارجه در ماه مارس با عنوان” چرا آمریکا مجدداً باید رهبری شود “، جو بایدن ادعا كرد كه” جهان خود را سازماندهی نمی كند “و قول داد كه آمریكا را در راس جدول قرار دهد. “در میان ملل جهان. اما این فرض که جهان فقط می تواند خود را تحت هدایت ایالات متحده سامان دهد و جاه طلبی بایدن برای بازگرداندن ایالات متحده به چنین موقعیت غالب در این لحظه از تاریخ ، با واقعیت جهانی ارتباط ندارد. ” چطور؟

آیا رئیس جمهور در تلاش است تا از موضع گفته شده “قانون و نظم” خود حمایت کند؟ هیل روز پنجشنبه گزارش داد: “ترامپ روز چهارشنبه اعلام كرد كه” افسانه عمليات “وزارت دادگستری – كوششی برای كمك به پلیس محلی برای مقابله با جنایات خشونت آمیز – از كانزاس سیتی ، مكانيستي ، به شيكاگو ، آلبوكريك ، ني.م. و ساير شهرهاي آمريكا در حال گسترش است.” آیا این سیاست مشکوک به سود سیاسی ترجمه خواهد شد؟

میهمان نهایی ما ، مرام سوسلی ، درباره تأثیر تحریم های آمریکا در سوریه و سیاست های آمریکا در قبال سوریه در کل بحث خواهد کرد.

میهمانان

دکتر لیزا فیتزپاتریک – اپیدمیولوژیست پزشکی تحت آموزش CDC و پزشک متخصص بیماریهای عفونی با تجربه داخلی و جهانی در بهداشت عمومی

دکتر لینوود توحید – اقتصاددان

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

مایکل وون – نایب رئیس بخش جانبازان برای صلح سان فرانسیسکو

دیو لیندورف – روزنامه نگار

رسانه بنیامین – بنیانگذار Code Pink

دیوید شولتز – استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین

مرام سوسلی – مفسران سیاسی سوریه و تحلیلگر ژئوپلیتیک

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم