ایالات متحده ، ایران و ونزوئلا را هدف قرار می دهد ، زیرا جهانی که به طور فزاینده ای نسبت به ترامپ شک دارد

ایالات متحده ، ایران و ونزوئلا را هدف قرار می دهد ، زیرا جهانی که به طور فزاینده ای نسبت به ترامپ شک دارد

با بازگشایی کشور ، جوامع استعماری به سختی ضربه می خورند. وزارت خارجه در ایران شلاق می زند. دولت های چپ از CVID-19 نسبت به راست فراتر هستند

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند آژامو باراکا، سازمان ملی اتحاد سیاه برای صلح ، برای گفتگو در مورد خبر مبنی بر بازگشایی هر 50 کشور ، در حالی که کشور با عبور از 90،000 کورو ویروس ، موج های جدید خشونت و آزار نژادپرستانه نژادپرستانه در سراسر کشور ، و مقاله جدید خود در گزارش دستور کار سیاه ، “نئولیبرالیسم ، مداخله و ضد سیاهی.”

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند دکتر سید محمد مرندی، استاد ادبیات انگلیسی و شرق شناسی در دانشگاه تهران ، در مورد هشدار ایران در مورد آمریکا مبنی بر مداخله در کمکهای نفتی آنها به ونزوئلا ، مجازاتهای جدید آمریکا علیه یک شرکت چینی که با هواپیمای ایرانی مشاغل تجاری دارد و مضامین جرم و جنایت را مورد بحث قرار می دهد. و ظلم پیرامون جنگ اقتصادی مداوم که بخش اعظم سیاست خارجی ایالات متحده را شامل می شود.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند پاتریسیو زامورانو، آکادمیک ، تحلیلگر رسانه های بین المللی و مدیرعامل شورای امور نیمکره (COHA.org) برای گفتگو در مورد موج اعتراضات تجدید شده توسط کارگران گرسنه در شیلی ، موازی بین رسیدگی شیلی با بحران و موارد دیگر حق. با توجه به دولت های آمریکای لاتین و عجله رسانه های شرکتی برای شیطنت کردن دولت هایی مانند مکزیک و نیکاراگوئه.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند دکتر ادوارد اوناسی، استادیار تاریخ و مطالعات آمریکایی آفریقایی و آفریقایی در کالج Ursinus و نویسنده کتاب جدید “Free Land: جمهوری آفریقای جدید و تعقیب یک کشور ملت سیاه” را برای گفتگو در مورد تلاش های جدید دولت ترامپ برای سرکوب رأی گیری از طریق پست الکترونیکی ، اخباری مبنی بر اینکه کمیسون ها در شهر فرانکلین ، اوهایو ، نژادپرستی را بحران بهداشت عمومی اعلام کرده اند ، و چگونگی گنجاندن نظریه و عمل در دنیای جدید و غیرقابل پیش بینی.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم