اگر معکوس شود ، چه می شود؟ اینستاگرام تصویر “Black Art” را که نشان دهنده سرهای سفید پوست است حذف نمی کند

اگر معکوس شود ، چه می شود؟ اینستاگرام تصویر “Black Art” را که نشان دهنده سرهای سفید پوست است حذف نمی کند

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0a/15/1080840754_0:73:3072:1801_1200x675_80_0_0_3_6b6cb1be93fad95b60cde43fa1a39900.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202010211080840742- اگر-اینستاگرام-معکوس شود-تصویر-سیاه-نمایش-نشان دادن-چند-سر-سفیدها را از بین نمی برد /

اعتراضات سیاه زندگی مهم است ، الهام گرفته از مرگ آمریکایی آفریقایی تبار جورج فلوید در بازداشت پلیس در ماه مه ، باعث یک شکار جادوگری کامل علیه فیلم های قدیمی ، نمایش ها ، بناهای تاریخی و قطعات هنری شده است که می تواند به داشتن انگیزه های نژادی مظنون باشد. بی عدالتی ظاهراً این تنها یک راه کار کرده است.

یک قطعه “هنری” با حضور دو زن آمریکایی آفریقایی تبار تقریباً برهنه که سر افراد سفید پوست را خرد کرده اند ، پس از به اشتراک گذاشتن تصویر توسط صفحه اینستاگرام “supportblackart” ، موج های بزرگی را در اینترنت برانگیخته است.

این گرافیک که توسط هنرمندی به نام “Sugarygarbage” با عنوان “هیچ جایی نمی خواهم در اینجا با تو باشم” تولید شده است ، پس از انتشار چند روز پیش ، بیش از 13000 پسندیدن دریافت کرده است.

با این حال ، بسیاری از علاقه مندان به هنر ، حتی کسانی که در این حساب مشترک شده اند ، از پیامی در پشت عکس خوشحال نبودند که آن را “نژادپرستانه” و نفرت و خشونت ایجاد می کنند.

“من این را دوست ندارم. چرا آنها سر مردم سفید را حمل می کنند؟ چرا همیشه یک رقابت است؟ Idk شاید به این اشتباه نگاه می کنم [sic]”، یکی از کاربران اظهار نظر کرد.

ناظران پشت این حساب عجله داشتند تا با پیام کمتری داغ کنند به متنفرها پاسخ دهند:

“آنچه شما استعمارگران سفید نمی خواهید انجام دهید این است که به اینجا بیایید و به این فضای مقدس سیاه بی احترامی کنید !! دکمه بلوک روشن است! نظرات شما در حال حذف شدن هستند و شما مسدود خواهید شد! برو در صفحات شخصی خود به دوستان برتری طلب سفید گریه کن! می خواهید خیلی بد شنیده شوید ، اما در جای اشتباه قرار دارید! “

به نظر می رسد که برخی افراد سرانجام عکس را به اینستاگرام گزارش کرده اند ، اما با توجه به تصویری از پاسخ این پلت فرم ، که توسط نویسنده و علاقه مند لوک رودکوفسکی به اشتراک گذاشته شده است ، این شرکت با حذف این عکس با ادعای “مردم ممکن است خود را بیان کنند متفاوت ”.

“ما دریافتیم که این عکس احتمالاً مغایر با دستورالعمل های انجمن ما نیست. اگر گمان می کنید ما اشتباهی مرتکب شده ایم ، لطفاً مجدداً گزارش دهید »، گفته می شود در پیام گروه پشتیبانی اینستاگرام آمده است.

این پاسخ آشکار باعث ایجاد هیاهوی بیشتری در شبکه های اجتماعی شده است ، کاربران با انتقاد از بی عملی این پلتفرم و این س questionال را مطرح می کنند که آیا اگر “مسابقه ها برعکس شوند” وضعیت متفاوت بود؟