اگر ترامپ اقدام به نقض قانون هاچ می کند ، چه کسی مسئول پاسخگویی وی است؟

اگر ترامپ اقدام به نقض قانون هاچ می کند ، چه کسی مسئول پاسخگویی وی است؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، همكاران دکتر ویلمر لئون و گارلند نیكسون با پروفسور دیوید شولتز در مورد حوادثی كه منجر به اعتقاد رئیس جمهور آمریكا به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا در حال نقض قانون هاچ می شود ، صحبت می كنند.

ادعا می شود که رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی او از امکانات دولت – و نه فقط ساختمانها – برای پیشبرد اهداف سیاسی خود استفاده می کنند و بدین ترتیب قانون حق الزام را نقض می کنند. ما از این چه کاری می کنیم؟

سه‌شنبه شب در جریان اعتراضات به تیراندازی پلیس با جاکوب بلیک ، دو نفر کشته و یک نفر زخمی شدند. چگونه این امر می تواند ویسکانسین و سایر ایالات متحده را تحت تأثیر قرار دهد؟

در روزنامه سه شنبه در واشنگتن پست آمده است: “دانشگاه ها هشدار می دهند زیرا موارد کروناویروس فقط چند روز در کلاس ها ظاهر می شوند – 530 در یک دانشگاه.” در این مقاله آمده است: “بیش از 500 مورد در دانشگاه آلاباما در توسکالوزا. نزدیک به 160 مورد در دانشگاه میسوری در کلمبیا. ده ها نفر در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. کالج ها و دانشگاه هایی که دانشجویان را به دانشگاه بازگردانده اند ابراز نگرانی در مورد عفونت های کوروی ویروس ظهور کلاس ها به سختی آغاز شده و امکان ارسال همه افراد به خانه را فراهم می کند. “

ملوین گودمن در قطعه چهارشنبه برای CounterPunch می نویسد: “والت کلی پوگگو اظهار داشت كه” ما دشمن را ملاقات كردیم ، و او ما هستیم. ” “از نظر دخالت در انتخابات ، از نظر تاریخی ایالات متحده دشمن در خارج از کشور بوده است و اکنون ما در خانه دشمن هستیم. بیش از 70 سال شواهد دخالت انتخابات آمریکا در خارج از کشور وجود دارد ؛ مداخلات فعلی در خانه به مراتب تهدیدآمیز است. ” کشورهای دیگر آمریکا را چگونه درک می کنند؟

میهمان بعدی ما دنی سجورسن در Antiwar.com با عنوان “لبنان: حقایق ناخوشایند درباره سوریه ، ایران ، حزب الله ، و خیابان شیعه” ، قطعه بسیار خوبی را در Antiwar.com به نمایش گذاشت و در آنجا می نویسد: “مزخرفات زیادی به عنوان حقیقت وجود دارد گزارش پس از انفجار لبنان. بیشتر مراکز حول و حوش هشدار درباره نفوذ ناعادلانه حزب الله ، “فرصت” غرب برای از بین بردن آن ، و مبارزات پیش بینی شده با روسیه ، چین و ایران برای برتری پدرانه در کشوری که مال ما نیست (یا مال آنها) برای ریاست جمهوری است. اولین مکان.”

خبرگزاری فرانسه روز چهارشنبه گزارش داد: “صدها جوان لیبیایی برای سومین روز پیاپی در طرابلس دست به اعتراض زدند که بخاطر بدتر شدن اوضاع زندگی و فساد در بین حضور شدید امنیتی ، فریب بخورد.” “با ابراز خشم از کمبود نیرو ، آب و سوخت در کشور نفت خیز آفریقای شمالی ، تظاهرکنندگان ، از جمله نوجوانان و کودکان ، روز سه‌شنبه دوباره در پایتخت راهپیمایی کردند و در میدان شهدا همگرا شدند.” آیا کسی آنها را می شنود؟

“آیا رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ با تلاش برای ترساندن آن از ایجاد امتیازات عمده در تجارت ، از” تجارت معامله “بر چین استفاده می كند تا از سیستم مالی جهانی جدا نشود؟” آنتونی روولی در روز دوشنبه برای نشر پست صبح جنوبی چین نوشت.

یک مقاله عالی روز دوشنبه در MintPress News با عنوان “کمپین Biden پشت حمله خود را بر روی BDS … مرتب سازی بر اساس” اجرا کرد. کاترین شیادادا می نویسد ، “لیندا سارسور ، یک فعال برجسته فلسطینی آمریکایی ، هفته گذشته شانه سردی را از مبارزات انتخاباتی بایدن به دست آورد ، به دنبال آن عذرخواهی آواز شعار – اما یک فیل در اتاق با ابتکاری BDS ماند.” این برای انتخابات چه معنایی خواهد داشت

میهمانان:

دیوید شولتز – استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین و نویسنده “ایالات نوسان ریاست جمهوری: چرا فقط ده ماده”

دکتر کالین کمپبل – واشنگتن دی سی ، خبرنگار ارشد اخبار

دکتر جهان “گیگی” البیومی – استاد پزشکی و مؤسس موسسه رودمن دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی دانشگاه جورج واشنگتن

خانه نیکو – فعال سیاسی ، روزنامه نگار مستقل و پادکست

دنی سجورسن – بزرگ بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده “عدم وطن پرستی: آمریکا در عصر جنگ بی پایان”

لیث معروف – مجری و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان

دکتر لینوود توحید – اقتصاددان

میکو پلد – نویسنده و فعال

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم