اگر بایدن پیروز شود ، حلقه داخلی دولت او چگونه خواهد بود؟

اگر بایدن پیروز شود ، حلقه داخلی دولت او چگونه خواهد بود؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با کالب موپین در مورد میشل فلورنوی و اینکه آیا او “فرشته مرگ برای امپراتوری آمریکا” خواهد بود ، صحبت می کنند ، سوالی که توسط مقاله ای در چهارشنبه در آنتی وار مطرح شد .com

بنابراین ، ما همه این تاکتیک های ترسناک درباره دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده را می شنویم که بسیاری از آنها درست است ، اما قرار است انتخابات مربوط به تغییر و پیشرفت اساسی باشد. در حالی که نام میشل فلورنوی را به عنوان نامزد شایسته سمت وزیر دفاع می شنویم اگر جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر پیروز شود ، آیا این تغییر و پیشرفت وجود دارد ، یا این همه سبک است بیش از ماده؟

وال استریت ژورنال روز پنجشنبه گزارش داد: “مطابق گزارش روز پنجشنبه وزارت کار ، ادعاهای بیکاری از 866،000 هفته قبل از هفته گذشته اندکی به 870،000 افزایش یافت.” ژورنال افزود: “این رقم نسبت به قله های پیش از همه گیری کاملاً بالاتر است اما از تقریباً 7 میلیون نفر در ماه مارس به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.” آینده چیست؟

خبرگزاری شین هوا در روز جمعه گزارش داد: “ژانگ جون ، نماینده دائمی چین در سازمان ملل ، روز پنجشنبه با انتقاد از اتهامات ایالات متحده علیه چین در مورد اداره COVID-19”. “كلی كرافت” نماینده دائمی آمریكا در سازمان ملل ، كلی كرافت ، در یك بحث در سطح اجلاس ، درخواست رئیس جمهور دونالد ترامپ را برای پاسخگویی چین به علت انتشار ویروس تکرار كرد. در پاسخ ، ژانگ گفت جلسه روز پنجشنبه لحظه ای برای همبستگی و همکاری بود ، همانطور که در اکثر قریب به اتفاق اعضای شورای امنیت منعکس شد. “با کمال تأسف ، ما یک بار دیگر صداهایی از آمریکا شنیدیم که با فضای جلسه مغایرت دارد. چین قاطعانه مخالف است ژانگ گفت: “و اتهامات بی اساس ایالات متحده را رد می کند.” آیا ایالات متحده برنده این استدلال ها در هر سطحی است؟

جمعه روز پنل است و اولین پنل ما با دکتر لینوود توحید و دکتر کالین کمپبل است. روزنامه هیل روز جمعه گزارش داد: “جمهوریخواهان سنا روز پنجشنبه توسط آخرین جنجال خود مهندسی رئیس جمهور ترامپ ، مبهوت و مبهوت مانده بودند ، این پیشنهاد ممکن است بعد از روز انتخابات تغییر مسالمت آمیز قدرت نباشد ، که باعث شد متحدان حزب جمهوری خواه وی در کپیتول هیل برای پوشش سیاسی دست و پنجه نرم کنند.” چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

برای پنل نهایی خود ، ما با دیوید لیندورف و دکتر جرالد هورن در مورد لایحه پیشنهادی فرماندار رون فلسیون رون دسانتیس صحبت می کنیم که “به طور جدید برخی از انواع اعتراضات را به عنوان جرایم جنایی طبقه بندی می کند و مجازات های سنگینی را برای برخی معترضان وضع می کند” ، که سه شنبه توسط خوابهای مشترک گزارش شده است. .

میهمانان:

کالب موپین – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی

دکتر جک راسموس – استاد اقتصاد در کالج سنت مری کالیفرنیا

کی جی نو – فعال صلح ، نویسنده و معلم

دکتر لینوود توحید – دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری – کانزاس سیتی

دیو لیندورف – روزنامه نگار

دکتر جرالد هورن – استاد تاریخ در دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و محقق

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم