اکوادور انتخابات تاریخی را به عنوان آرا برای اتحادیه آمازون AL نگاه می کند

اکوادور انتخابات تاریخی را به عنوان آرا برای اتحادیه آمازون AL نگاه می کند

همه نگاهها به بسمر برای رای اتحادیه آمازون است. با تأیید آشکار بایدن ، اوکراین تنش ها را افزایش می دهد. پیشروهای پیشرونده در رواناب اکوادور

در این قسمت از برنامه By Any Means Naughtary ، مجریان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند کریس اسمالز، فعال کارگری ، بنیانگذار کنگره کارگران ضروری و میزبان پادکست “It’s a Smalls World” ، برای بحث در مورد شمارش آرا در مبارزات تاریخی اتحادیه آمازون در بسمر ، آلاباما ، تلاش های بدنام شرکت برای تلافی جویی در برابر کارگرانی که صحبت می کنند در مورد شرایط محل کار و سیاست های شرکتی ، و اینکه چرا اتحادیه اتحادیه قبلاً در ایجاد تلاش های مشابه برای ایجاد اقدامات مشابه در تأسیسات آمازون در سراسر کشور موفق شده است.

در بخش دوم ، شان و ژکی توسط امور بین الملل و تحلیلگر امور امنیتی پیوستند مارک اسلبودا برای بحث در مورد افزایش تنش ها بین اوکراین و روسیه ، چگونگی عدم موفقیت کیف در اجرای تعهدات خود در مینسک ، احتمال سقوط اوضاع به جنگ همه جانبه را افزایش می دهد ، و چرا احتمالاً واشنگتن تشدید کننده رژیم اوکراین است.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند Zoe Pepper-Cunningham، یک روزنامه نگار با People Dispatch ، برای بحث در مورد انتخابات دور دوم ریاست جمهوری در اکوادور بین آندرس آراوز اقتصاددان چپ و بانکدار راست گرای گیلرمو لاسو ، تلاش های بازنده دور اول یاکو پرز برای بیرون راندن رای و حرکت رو به رشد مترقی پشت Arauz.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند داریل لامونت جنکینز، بنیانگذار و مدیر اجرایی پروژه One People ، برای بحث در مورد به روزرسانی های درک شووین در قتل جورج فلوید توسط پلیس ، تلاش های ‘Boogaloo Boys’ و دیگران برای نفوذ به فضاها و حرکتهای منحرف ، و همچنین پیوندها و موازات بین مبارزات علیه فاشیسم در سراسر جهان.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم