‘او یک F * ck بیشتر برای دادن ندارد! ‘کاربران اینترنتی با لباس ملانیا ترامپ گوچی کافتان وزن می کنند

‘او یک F * ck بیشتر برای دادن ندارد! ‘کاربران اینترنتی با لباس ملانیا ترامپ گوچی کافتان وزن می کنند

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

ملانیا ترامپ ، بانوی اول سابق ، در آخرین سواری خود در Air Force One از کاخ سفید به فلوریدا در روز تحلیف ، تغییر سبک چشمگیری را نشان داد و یک کافتان گشاد و مخلوط ابریشم گوچی را به نمایش گذاشت که دارای الگوی هندسی نارنجی ، آبی و کرم است.

ملانیا ترامپ هنگام ورود به فلوریدا پس از عزیمت از کاخ سفید در روز تحلیف ، ملانیا ترامپ با پوشیدن لباس گوچی به سبک کافتان نمایشی از نیروی هوایی یک خارج شد.

با کفش های تخت و عینک آفتابی ، لباس چاپ شش ضلعی که طبق گزارش ها برای خرید 3،700 دلار در دسترس بود ، طبق خودی، زمانی که FLOTUS سابق دونالد ترامپ را هنگام سخنرانی آخرین سخنان خود از کاخ سفید در 20 ژانویه 2021 همراهی کرد ، تغییر اساسی را در لباس انتخاب کرد.

©
رویترز / باریا کارلوس

ملانیا ترامپ ، بانوی اول خروج از کشور ، سخنان دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده را گوش می دهد (در تصویر نیست) در آخرین سخنرانی خود به عنوان رئیس جمهور در پایگاه مشترک اندروز ، مریلند ، ایالات متحده ، 20 ژانویه 2021 سخنان خود را ارائه می دهد.

جو بایدن دموکرات ، ترامپ و بانوی اول سابق که برای پرش از مراسم تحلیف رقیب موفق خود در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 انتخاب شده است ، پس از یک سخنرانی خداحافظی کوتاه در پایگاه مشترک اندروز ، با ملانیا ترامپ که ظاهراً متعجب است ، به فلوریدا جنوبی رفتند. یک لباس کاملا مشکی شامل یک ژاکت شنل تیره و لباس دولچه و گابانا.

با این حال ، زمانی که مکان در فلوریدا فرود آمد ، FLOTUS سابق به چیزی تبدیل شد که به عنوان بیانیه تصویری بیشتر الهام گرفته از ساحل دیده می شد.

کاربران در شبکه های اجتماعی به دلیل قدردانی از لباس و همچنین پیام دریافتی منسوب به آن ، منشعب شده اند. برخی از شهروندان در اظهارات خود از انتخاب وی به عنوان “شنیع” از هیچ صفتی دریغ نکردند.

طرفداران سبک لباس ملانیا ترامپ تأکید کردند که وی از نظر آنها همیشه “مظهر لطف” بوده است.

Twitterverse همچنین پیامی را که آنها معتقد بودند بانوی اول سابق سعی در انتقال آن دارد ، ارزیابی کرد.

برخی معتقد بودند که دیدند ترامپ در فیلم حادثه کمی همسرش را تحت فشار قرار داده است.