“او هرگز از حفاظت استفاده نکرده است”: جان اولیور دیدار ترامپ را از گیاه ماسک صورت ، اینترنت پررنگ ترجیح می دهد

“او هرگز از حفاظت استفاده نکرده است”: جان اولیور دیدار ترامپ را از گیاه ماسک صورت ، اینترنت پررنگ ترجیح می دهد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

جان الیور همچنین با انتقاد از ترامپ مبنی بر گشت و گذار در یک کارخانه ، ضمن پوشیدن ماسک محافظ صورت ، به خصوص از اینکه رئیس جمهور آمریکا در این ایام دشوار توصیف مردم ایالات متحده را “جنگجو” توصیف نکرده است.

از آنجایی که کشورها در سراسر جهان به نبرد همه گیر جهانی COVID-19 می پردازند ، به نظر می رسد که اقدامات دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده در این مدت و رسیدگی وی به بحران جاری ، خشمگین کمدین محبوب John Oliver بوده است.

پس از بازدید ترامپ از تأسیسات تولید ماسک هانیول در آریزونا ، جایی که مشاهده شد که ماسکی ندارد ، الیور رئیس جمهور را کوبید ، پس از اینکه دومی به ها گفت که “اگر شما ندیدید که من یکی از آن را پوشیده باشم ،” نمی تواند به شما کمک کند. “

“درباره چی صحبت می کنی؟ اگر نتوانی مرا ببینی ، من نمی توانم به آن کمک کنم؟ البته ، می توانی! این یک عکس عکس است! هدف اصلی این است که به آنها کاری را که قرار بود انجام دهی به آنها نشان دهی.” این کمدین در یک قسمت اخیر از نمایش “هفته گذشته امشب” خود گفت. “هنوز هم این را می گویم: از همه عقیدت های ایدئولوژیک ترامپ در طول سال ها ، یک چیز ثابت مانده است ، او هرگز از حمایت استفاده نمی کند ، و هرگز بعداً بعید به نظر نمی رسد.”

همچنین به نظر نمی رسد که الیور از استفاده از پوشش Guns N ‘Roses از “Live and Let Die” در هنگام عکسبرداری عکس خسته شود ، یا اینکه چگونه ترامپ همه مردم ایالات متحده را “جنگجو” توصیف کرد ، هیجان زده به نظر نمی رسید.

“همه مردم در این کشور جنگجو هستند. ما همه جنگجو هستیم. شما می توانید با کسی باشید. همه چیز خوب است. ترامپ گفت: “من هستم. شما هستید. همه مردم هستند”.

“اوه ، ما هستیم؟ این جالب است زیرا ما واقعاً لازم نیست در اینجا جنگجو باشیم. به حدی که هستیم ، دیگر لازم نیست قبل از اینکه مکانیزم هایی برای تست گسترده ، آزمایش و انزوا داشته باشید ، ما را به جنگ غیر مسلح پرتاب کنید. و موارد ردیابی ویروس “، الیور پاسخ داد. “شما فقط نمی توانید همه جنگجویان را صدا کنید و کشته های آنها را به حساب نیاورید. شما این حس را پیدا می کنید که اگر خدا به سیل به ترامپ گفته بود ، او به ساخت کشتی خسته نمی شد ، او فقط سعی می کرد حیواناتی را که آنها متقاعد می کنند ، به دست آورد. “ما همه ماهی هستیم.” اکنون همه با هم ماهی هستیم. من یک ماهی هستم. شما یک ماهی هستید. ما همه ماهی هستیم. “”

این نمایش به نوعی واكنش تا حدی مختلط را به صورت آنلاین ایجاد كرد ، زیرا در حالی كه به نظر می رسید تعدادی از كاربران رسانه های اجتماعی با موضع الیور در مورد ترامپ موافق هستند ، اما در این میان كسانی نیز بودند كه به نظر خود منتقد كمیپین بودند.