“او را آزاد کنید”: شهروندان عصبانی پس از اینکه قاضی پدر بریتنی اسپیرز را به اتهام امور خود ترک کرد

“او را آزاد کنید”: شهروندان عصبانی پس از اینکه قاضی پدر بریتنی اسپیرز را به اتهام امور خود ترک کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این خواننده مشهور از سال 2008 و در حالی که پدرش به عنوان سرپرست خود مشغول خدمت به سرپرستی دادگاه بود ، تحت حمایت دادگاه قرار داشت و در یک بخش روانپزشکی قرار گرفت. برخی از طرفداران ادعا می کنند که Spears توسط خانواده وی در زندان نگه داشته می شود و خواهان آزادی این خواننده هستند.

جیمی اسپیرز ، پدر بریتنی اسپیرز مسئولیت امور اقتصادی و شخصی خود را بر عهده خواهد داشت. دادگاهی در لس آنجلس درخواست خواننده را برای جایگزینی پدرش به عنوان محافظه کار خود تأیید نکرد. در عوض ، قاضی بروندا پنی کنسرواتوری فعلی را تا فوریه 2021 تمدید کرد سندی که بصورت آنلاین منتشر شده است.

در سال 2019 ، پدر خواننده جودی مونتگومری ، مدیر طولانی مدت بریتنی را منصوب کرد تا پس از تجربه مشکلات بهداشتی ، وی را به عنوان سرپرست دخترش جایگزین کند. وکیل این خواننده اسناد و مدارک ارائه داد که می گوید بریتنی 38 ساله نمی خواهد پدرش محافظه کار باشد و می خواهد مونتگومری در این نقش ادامه دهد. وکیل این خواننده گفت که او با پدرش که کنترل امور خود را کنترل می کند “به شدت مخالف است”. اما قاضی درخواست را رد كرد.

این خبر باعث شد واکنش خشمگینانه ای به صورت آنلاین صورت بگیرد ، در حالی که کاربران رسانه های اجتماعی خواستار عدالت برای بریتنی بودند و ادعا می کردند که پدرش به قاضی رشوه داده است.

این خواننده در سال 2008 در پی یک سری از خرابی های ذهنی در 12 سال در کنسولگری قرار گرفت. این حکم دادگاه به پدرش نظارت قانونی بر دارایی ها ، شغلی و تصمیمات شخصی می دهد. منابع نزدیک به خانواده ادعا می کنند که محافظه کاری لازم است ، زیرا خواننده از مشکلات روحی رنج می برد و ناپایدار است. شهروندان این ادعاها را رد کردند و خاطرنشان کردند که این خواننده توانسته است حرفه خود را احیا کند و سالهاست که بی حوصله کار می کند.

دیگران والدین این خواننده را منفجر کردند ، که کاربران ادعا می کنند از پول بریتنی استفاده می کنند و او را قفل نگه می دارند.

بسیاری از کاربران ادعا می کنند که به مردم اطلاعات مهمی داده نمی شود و هشدار داده اند که حقیقت زشت پس از مرگ این خواننده فاش می شود.

هنوز دیگران اعتقاد داشتند که بدون محافظه کار ، خواننده شکسته و بیمار می شود.

کمپین #FreeBritney بیش از یک دهه است که وجود دارد و افراد مشهور زیادی از جمله بازیگر نقش رز مک گویان ، اجتماعی پاریس هیلتون و خواننده مایلی سایرس از این حمایت ابراز کرده اند. اعضای این جنبش ادعا می کنند که او توسط خانواده اش زندانی است. این کمپین پس از گذشت گزارش ها از اسپیرز در یک مرکز روانی ، در سال 2019 دوباره زنده شد.

پدرش جیمی اسپیرز اخیراً درباره این اتهامات اظهار نظر كرده و آنها را “یك تئوری توطئه” و “شوخی” خوانده است. وی افزود: “من دخترم را دوست دارم. من همه بچه هایم را دوست دارم. این کار ما است. این خصوصی است.”