“او دست خود را گرفت”: تئوری جعلی توطئه ملانیا پس از رفتن ترامپ به مار-لا-لاگو دوباره قدرت می گیرد

“او دست خود را گرفت”: تئوری جعلی توطئه ملانیا پس از رفتن ترامپ به مار-لا-لاگو دوباره قدرت می گیرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0c/19/1081566392_0:91:3072:1819_1200x675_80_0_0_0_6b487b818a390e4c315d653914ad743f.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202012251081566442-she-he-held-feat-feel-mania-consiracy-theory-reignites- after- Tramps-head-to-mar-a-lago/

در اواسط ماه مارس ، رئیس جمهور دونالد ترامپ روزنامه نگاران “اخبار جعلی” را به پزشكی عکس های همسرش و انتشار نظریه های توطئه مربوط به بانوی اول متهم كرد “كه در واقع او در آلاباما و جاهای دیگر در كنار من نیست”.

شایعاتی در مورد استفاده از دو نفره ملانیا ترامپ در پی پیوستن بانوی اول به همسرش در روز چهارشنبه برای رفتن به محل اقامت خود در مار-آ-لاگو برای کریسمس بار دیگر در رسانه های اجتماعی مطرح شده است.

موجی از کاربران توییتر با عجله به بحث در مورد ظاهر ملانیا پرداختند ، ویدئوها یا عکس هایی از ملانیا و همسرش را که کاخ سفید را برای سوار شدن به نیروی هوایی یک ترک کردند ، ارسال کردند.

یکی از کاربران ادعا کرد: “من فکر می کنم این ملانیا جعلی است. راه رفتن او شلختانه است ، او لبخند می زند و بسیار سرگرم کننده است.”

با اشاره به فیلم های موجود ، یک شهروند اینترنتی دیگر در توییت خود نوشت که بانوی اول “او را نگه داشت [Trump’s] دست ، لبخند زد و دست تکان داد ، و بینی هدیه می کند “، با تکان دادن واضح نسبت به موارد قبلی ، هنگامی که بانوی اول دیده می شد که در حالی که زن و شوهر به هواپیما می رفتند و از هواپیما می رفتند ، از دست رئیس جمهور پرهیز می کرد.

هشتگ #FakeMe Melania برای دومین بار در چند ماه گذشته در توییتر ویروسی شد ، در حالی که تعدادی از شهروندان اینترنتی در ماه اکتبر درباره تئوری های توطئه فریبکار بانوی اول بحث و گفتگو کردند.

در آن زمان ، آنها تمرکز خود را بر روی عکسی از ملانیا نشان دادند که هنگام سوار شدن به هواپیمای دریایی یکی خندان است ، چیزی که کاربران را بر آن داشت تا ادعا کنند که این یک زن فریبکار است و نه بانوی اول.

قبلاً شایعات بی اساس مشابهی منتشر شده بود. در اواسط اکتبر 2019 ، رئیس جمهور ترامپ در توییتر خود انگشت خود را به سمت “اخبار جعلی” نوشت که “تصاویر ملانیا را فتوشاپ کرد” و سپس “تئوری های توطئه را پیش برد که در واقع او در کنار من در آلاباما و جاهای دیگر نیست”.

POTUS اضافه کرد: “آنها فقط با زمان بیشتر دچار اختلال می شوند”.