“او خوب نیست”: شهروندان نگران بریتنی اسپیرز پس از ارسال ویدیوی “ناراحت کننده” خواننده

“او خوب نیست”: شهروندان نگران بریتنی اسپیرز پس از ارسال ویدیوی “ناراحت کننده” خواننده

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

خواننده Baby One More Time در سال 2007 و 2008 دچار یک سری نقایص ذهنی شد و در بند روانپزشکی قرار گرفت. در آن زمان ، خواننده وارد یک محافظه کاری شد ، در حالی که پدرش جیمی اسپیرز به عنوان سرپرست او خدمت می کرد. در این سال ، بریتنی ، 38 ساله ، درگیری قضایی علیه پدرش را آغاز کرد ، که ادعا می کند با او از بچگی رفتار می کند.

کاربران شبکه های اجتماعی نگران سلامت روانی بریتنی اسپیرز هستند پس از اینکه خواننده ویدیویی را منتشر کرد که شهروندان آن را “ناآرام” می نامند. در این فیلم ، اسپیرز در مورد انتقال از تابستان به پاییز و بسیاری از چیزهایی که در ماه های گذشته آموخته صحبت می کند

“خوب ، بنابراین دیروز احساس کردم آغاز پاییز است ، من همه کتهایم را بیرون کشیدم و روز بعد خیلی داغ بود. این واقعا گیج کننده بود. به هر حال ، این تابستان برای من بسیار سرگرم کننده بوده است .. من خیلی چیزها یاد گرفتم ، خیلی خندیدم ، خیلی شنا کردم. اما مهمترین چیزی که یاد گرفتم این است که زندگی در هر لحظه دارای بسیاری از هدیه های خودجوش است. گاهی اوقات ما باید سرعت خود را کم کنیم و بیاموزیم که چگونه همه آنها را در آغوش بگیریم به هر حال ، امیدوارم تابستان شما به خوبی من باشد و خدا همه شما را بیامرزد “، این خواننده گفت.

Посмотреть эту публикацию در اینستاگرام

🌹🌹

Публикация от Britney Spears (britneyspears)

با این حال ، این پیام نیست بلکه نحوه ارسال آن توسط بریتنی – که به عقب و جلو تکان می خورد و به پهلو نگاه می کند – باعث نگرانی کاربران شبکه های اجتماعی شده است. بسیاری ادعا می کردند که پیام پیام نویسی شده و خواننده در خطر است.

“او برای تلفن های موبایل خیلی ترسیده و از چیزی نویسی می کند. او به دلیل عصبی بودن بسیار حرکات زیادی دارد !!!! زبان بدن مردم ، او برای زندگی اش ترسیده است!” یک کاربر نوشت.

“چیزی قطعاً خاموش است. شیوه تکان خوردن او به جلو و عقب یک تاکتیک اضطراب در رابطه با آرام کردن خود است. او در طول ویدیو به کسی نگاه می کند ، و به نظر می رسد بسیار نگارش شده باشد. چیزی در اینجا درست نیست” ، پیشنهاد دیگری است.

یک شهروند سوم نوشت: “عزیزم بریتنی نگرانم. او قطعاً حال خوبی ندارد”.

این تحول در حالی اتفاق می افتد که خواننده Baby One More Time درگیر درگیری دادگاهی با پدرش (تاکنون ناموفق) جیمی اسپیرز است که بیش از یک دهه بعنوان محافظه کار خود پس از یک سری شکستهای ذهنی خواننده که طی آن به یک خبرنگار حمله کرد ، سرش را تراشید و در حالی که پسر نوزادش را روی دامانش نشسته بود با سرعت تمام در حال رانندگی با ماشین بود. محافظه کاری به این معنی است که پدرش به طور موثری بر دارایی ها ، شغل و تصمیمات شخصی وی کنترل داشته است.

این خواننده ادعا می کند که از درمان کودک بودن خسته شده است. اسناد دادگاه نشان داد که بریتنی نمی خواهد آلبوم اجرا یا ضبط کند تا زمانی که کنترل کامل امور مالی خود را بدست آورد. سم اینگام ، وكیل بریتنی ، در مورد نبرد در حال انجام دادگاه با پدرش ، وضعیت روحی او را با یك بیمار در كما مقایسه كرد و گفت كه جیمی می خواهد دخترش ضبط و اجرای موسیقی را ادامه دهد.

در ماه سپتامبر ، وکلای اسپیرز پرونده ای را تشکیل دادند و خواستار اعلام جزئیات محافظه کاری به دلیل بررسی رسانه ای موضوع شدند.

نبرد دربار بار دیگر جنبش #FreeBritney را احیا کرد. حامیان این کمپین ادعا می کنند که بریتنی توسط پدرش و سایر اعضای خانواده اش از طریق محافظه کاری در زندان اسیر شده است. مشاهیر زیادی از جمله مایلی سایرس خواننده ، پاریس هیلتون ، معاشرت اجتماعی ، و همچنین آریل وینتر و رز مک گوان بازیگران زن از جنبش #FreeBritney ابراز حمایت کرده اند.

جیمی اسپیرز و برادر خواننده گفته اند که نیاز به محافظه کاری وجود دارد ، زیرا بریتنی از نظر ذهنی بی ثبات است. پدر بریتنی ادعای زندانی نگه داشتن این خواننده را به منظور کنترل ثروت چند میلیون دلاری خود قاطعانه رد کرده و آنها را “یک شوخی” خوانده است.

وی گفت: “من دخترم را دوست دارم. من همه بچه هایم را دوست دارم. اما این تجارت ماست. این خصوصی است”.