“او به عنوان بدترین رئیس جمهور تاکنون در تاریخ ثبت خواهد شد”: شوارتزنگر با شمشیر ترامپ را هدف قرار می دهد

“او به عنوان بدترین رئیس جمهور تاکنون در تاریخ ثبت خواهد شد”: شوارتزنگر با شمشیر ترامپ را هدف قرار می دهد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

شوارتزنگر برای پیروان خود پیامی ویدئویی صادر كرد و در مورد حوادث اخیر در كپیتول آمریكا صحبت كرد ، جایی كه دست كم پنج نفر در هرج و مرج جان خود را از دست دادند ، از جمله یك زن باسابقه نیروی هوایی و یك افسر پلیس.

آرنولد شوارتزنگر بار دیگر با انتقاد از رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ ، اظهار داشت كه وی به عنوان “بدترین رئیس جمهور تاكنون” از او یاد می شود.

این بازیگر هالیوود در پیام خود به آمریکایی ها که روز یکشنبه از طریق توییتر به اشتراک گذاشته شد ، به حمله به پایتخت آمریکا در 6 ژانویه اشاره کرد ، زیرا هزاران نفر از طرفداران ترامپ ساختمان را زیر پا گذاشتند ، با درگیری با افسران پلیس و مجبور کردن نمایندگان به پناهگاه.

شوارتزنگر حوادث روز چهارشنبه را با کریستالناخت (یا “شب کریستال”) در سال 1938 مقایسه کرد ، زمانی که نازی ها با خشونت به یهودیان حمله کردند و پلیس برای جلوگیری از قتل عام وارد عمل نشد.

وی ادامه داد: “چهارشنبه روز شیشه های شکسته در ایالات متحده بود.” “شیشه های شکسته در پنجره های كپیتول ایالات متحده بود. اما جمعیت فقط شیشه های پایتخت را خرد نکردند. آنها آرمانهایی را که ما به عنوان یک امر بدیهی تلقی می کردیم ، در هم شکستند. “

این بازیگر هالیوود و فرماندار سابق کالیفرنیا با انتقاد شدید از ترامپ ادعا کرد که به زودی دوران تصدی وی در کاخ سفید فراموش خواهد شد. وی همچنین جمهوری خواهان را متهم کرد (هرچند به خصوص به هیچ شخصی برچسب نزده اند) که “دروغ و خیانت ترامپ” را قادر می دانند.

رئیس جمهور ترامپ یک رهبر شکست خورده است. وی گفت: “او به عنوان بدترین رئیس جمهور تاریخ ثبت خواهد شد.” “خوب این است که او به زودی به اندازه یک توییت قدیمی بی ربط خواهد بود.”

نزدیک به پایان پیام خود ، فرماندار سابق ، به شکل واقعی شوارتزنگر ، شمشیری را بیرون کشید که ظاهراً به سال 1982 باز می گردد ، زمانی که او در نقش کونان بربر بازی می کرد. این بازیگر با استعاره توضیح داد که هرچه شمشیر بیشتر در آتش و آب فرو رود ، قویتر می شود و فولاد را با دموکراسی آمریکایی مقایسه می کند.

شوارتزنگر گفت: “دموكراسی ما مانند فولاد این شمشیر است ، هرچه بیشتر معتدل شود ، قویتر می شود.”

شوارتزنگر مدتی منتقد ترامپ بود. اوایل این هفته ، وی مقاله ای را در The Economist منتشر کرد که در آن او چالش های ترامپ برای نتایج انتخابات 2020 را مورد انتقاد قرار داد. فرماندار سابق ترامپ را رئیس جمهوری “خودخواه” خواند و از نمایندگان خواست كه از صدور گواهینامه كنگره پیروزی جو بایدن در انتخابات حمایت كنند.