اوو مورالس پس از رد صریح بولیوی ها از تغییر رژیم مورد حمایت ایالات متحده ، از قهرمان استقبال کرد

اوو مورالس پس از رد صریح بولیوی ها از تغییر رژیم مورد حمایت ایالات متحده ، از قهرمان استقبال کرد

مینتپرس نیوز گزارش داد ، پس از کودتای سال گذشته مورد حمایت آمریکا ، اوو مورالس ، رئیس جمهور سابق بولیوی ، “تور بازگشت سه روزه پیروزمندانه بیانیه ای بود که وی در نظر دارد رهبری قدرتمندی را برای جنبش های اجتماعی در بولیوی و خارج از کشور فراهم کند.”

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، با زیرکی و خرد خود برای جمع بندی هفتگی موضوعات مختلف به ما می پیوندد. ما در مورد بازگشت مورالس به بولیوی و چگونگی رهبری یک جنبش اجتماعی و سیاسی برای غلبه بر کودتای تحت رهبری آمریکا بحث می کنیم. همچنین ، موپین توضیح می دهد که آیا فکر می کند دولت بایدن شاخه زیتونی را که اخیراً توسط تیم سیاست خارجی ایران مطرح شد پذیرفته باشد زیرا آنها پیشنهاد می کنند آمریکا به توافق هسته ای برنامه جامع اقدام مشترک (JCPOA) برگردد.

دکتر جک راسموس، استاد بخش های اقتصاد و سیاست در کالج سنت مری کالیفرنیا ، برای توضیح یک حادثه خارق العاده در روز پنجشنبه که در آن فدرال رزرو ایالات متحده آشکارا از اقدام وزیر خزانه داری استیو منوچین برای پایان دادن به تعدادی از برنامه های اعطای وام اضطراری انتقاد کرد ، به ما می پیوندد. این توبیخ عمومی استثنایی نشان دهنده شکاف ایدئولوژیکی بین بخشهای دولت در مورد مناسب ترین روشها برای رسیدگی به مشکلات اقتصادی ناشی از همه گیری COVID-19 است. همچنین ، ما در مورد احتمال تعطیلی دولت در ماه دسامبر و کاهش رشد شغل با افزایش ویروس کرونا در بیشتر ایالات متحده بحث می کنیم.

کی جی نو، فعال صلح ، نویسنده و معلم ، به ساعت انتقادی بازمی گردد تا درباره گزارشات در رسانه های چینی و روسی صحبت کند که احتمال وجود اتحاد نظامی بین دو قدرت جهانی است. Noh همچنین نظرات خود را در مورد اینکه آیا دولت بایدن سیاست های رئیس جمهور دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده در قبال بخش تجارت فناوری چین را ادامه می دهد و اقدامات ترامپ در حال برنامه ریزی از این پس و پایان احتمالی دوره ریاست جمهوری خود بیان می کند.

مارگارت کیمبرلی، سردبیر گزارش سیاه برنامه و ستون نویس ارشد ؛ و آژامو باراکا ، نامزد سابق معاون ریاست جمهوری آمریکا برای حزب سبز ، گرد هم می آیند و در مورد آرایش کابینه بالقوه جو بایدن رئیس جمهور منتخب آمریکا صحبت می کنند. آیا حضور سودجویان جنگ از اندیشکده های طرفدار جنگ نشانگر حرکت به سمت سیاست خارجی تهاجمی و مقابله ای است؟ همچنین ، مایک پمپئو وزیر امور خارجه ایالات متحده روز پنجشنبه هنگام بازدید از یک شهرک اسرائیلی در کرانه باختری که طبق قوانین بین المللی غیرقانونی تلقی می شود ، پرهای فعالان فلسطینی در سراسر جهان را پاره کرد.

دکتر جرالد هورن، استاد تاریخ دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و محقق ، با گری گلور ، تحلیلگر سیاست عمومی و مجری برنامه گفتگوی رادیویی همکاری می کنند تا درباره اینکه آیا تلاش های مختلف حقوقی تیم ترامپ در تلاش برای براندازی آشکار نتایج انتخابات اخیر ریاست جمهوری. همچنین ، حضور اعضای تیم سیاست خارجی باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، چه تاثیری در جهت گیری دولت بالقوه بایدن خواهد داشت؟

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم