اوه ، بیا یکپارچه اسرارآمیز که در رومانی ظاهر شد اکنون “ناپدید” شده است

اوه ، بیا یکپارچه اسرارآمیز که در رومانی ظاهر شد اکنون “ناپدید” شده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

هیچ کس نمی داند چه چیزی است و یا از چه چیزی ساخته شده است یا چه کسی آن را در آنجا قرار داده است ، اما این ساختار معمایی توجه را در سراسر جهان جلب کرده و باعث ایجاد نظریه های وحشی تمدن های فرازمینی شده است که می خواهند با انسان ها تماس بگیرند.

رسانه های محلی گزارش دادند ، سال 2020 نشان می دهد که هنوز شگفتی های زیادی برای ما در نظر گرفته است زیرا یکپارچه مرموزی که چند روز پیش در شمال رومانی ظاهر شد ، ناپدید شده است. این ساختار مثلثی فلزی و براق هفته گذشته در تپه باتکا دوامنه نزدیک قلعه پتروداوا داچیان مشاهده شد.

با این حال ، روز سه شنبه رسانه های محلی گزارش دادند که یکپارچه ناپدید شده است.

رابرت ایوسوب ، روزنامه نگار از روزنامه محلی زیار پیاترا نعمت به رویترز گفت: “این سازه 2.8 متری (9 فوت) یک شبه همانطور که هفته گذشته ساخته شده بود ناپدید شد”.

این ساختار در رومانی چند روز پس از ظهور یکپارچه مشابه ظاهر شد و سپس در بیابانی در یوتا ، ایالات متحده از بین رفت.

هیچ کس نمی داند چه کسی این یکپارچه ها را ساخته و نصب کرده و چه کسی آنها را خراب کرده است. طبق اداره اداره سرزمین ، یکی در یوتا توسط یک فرد ناشناس یا گروهی تخریب شد.

ادعاهای تمدن های فرازمینی

هر دو یکپارچه باعث جلب توجه عظیم مردم شده است. نظریه های مربوط به منشا آنها از شوخی ها و اشیا of هنری گرفته تا بیگانگانی است که سعی در تماس با انسان دارند.

به گفته اینسایدر ، داده های Google Earth را بررسی کرد ، ساختاری که در 18 نوامبر در یوتا مشاهده شد ، در واقع سالها پیش ، جایی بین اوت 2015 و اکتبر 2016 ظاهر شد. مجله نیویورک تایمز نوشت که ستون اثری است که توسط جان مک کراکن ایجاد شده است. این هنرمند مینیمالیست ، که در سال 2011 درگذشت ، ساختارهای مشابهی را ایجاد کرد و به گفته پسرش ، او می خواست آثار خود را در مکان های دور نگه دارد.

نظریه های پیچیده تری در مورد یکپارچه وجود دارد. این سازه شبیه یک تخته سنگ از استنلی کوبریک است 2001: ادیسه فضایی. این فیلم که توسط سر آرتور کلارک ، نویسنده داستان علمی تخیلی انگلیسی نوشته شده است ، ساختاری مشابه را نشان می دهد که توسط بیگانگان در یک صحرا نصب شده است. در حالی که برخی تصور می کردند که یکپارچه در یوتا ادای احترامی به صحنه نمادین فیلم است ، برخی دیگر ادعا می کردند که این فیلم واقعاً توسط بیگانگان نصب شده است.

طبق نظریه دیگری ، این تخته توسط گروه فیلمبرداری سریال علمی تخیلی به فراموشی سپرده شد Westworld، که در یک مکان نزدیک کار می کردند.

در مورد ساختار در رومانی ، بسیاری از مردم معتقدند که این بنا توسط برخی از شوخ طبعان در پاسخ به آنچه در یوتا دیده می شود نصب شده است و به تفاوت های این دو اشاره دارد. یکپارچه در یوتا صیقل داده شد ، در حالی که یکی در رومانی کتیبه های عجیب و غریب روی آن بود.

سخنگوی پلیس پیاترا نعمت گفت که مأموران تحقیق خواهند کرد زیرا این سازه به طور غیرقانونی در یک منطقه باستان شناسی نصب شده است.