اون آمریکاه … چی؟ اینترنت بر اثر برهنه های ادعایی کریس ایوانز در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته شده است

اون آمریکاه … چی؟ اینترنت بر اثر برهنه های ادعایی کریس ایوانز در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته شده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کریس ایوانز ، بازیگر مشهور آمریکایی ، به ویژه پس از بازی در نقش کاپیتان آمریکا در امتیاز فیلم سینمایی مارول ، محبوبیت خاصی پیدا کرد. وی همچنین به خاطر بازی در “چاقوها” ، “چهار فوق العاده” و “برف روب” شهرت دارد.

هزاران شهروند اینترنتی روز شنبه پس از ورود به توییتر و دیدن کریس ایوانز که شماره یک را در سراسر جهان برای آنچه که تصور می شود وی در آن عکسهای برهنه خود در اینستاگرام لو رفته است ، متحیر شده اند.

ایوانز یک ویدئو را در حساب خود به اشتراک گذاشت ، اما ظاهراً آنقدر سریع نبود که متوجه شود در پایان دوربین رول او خاتمه می یابد. علی رغم اینکه بازیگر لحظاتی بعد کلیپ را حذف کرد ، تصاویر بلافاصله ویروسی شد – و این فقط عکسهای برهنه نبود که مورد توجه کاربران قرار گرفت.

بسیاری از ویرایش تصویری که شامل چهره خود ایوانز با عنوان “Guard That Pu * sy” بود ، بسیار هیجان زده شدند و می پرسیدند چه داستانی در پشت این عکس وجود دارد. اما “عکس برهنه” موجی از لطیفه ها ، ارجاعات و الگوهای رفتاری را برانگیخت.

تعدادی از ارجاعات مربوط به نقش ایوانز در حماسه “انتقام جویان” و “کاپیتان آمریکا” بود ، مردم با تمسخر یکی از شخصیت های جذاب وی به عنوان کاپیتان آمریکا در فیلم های مدرسه ، سخنرانی در مورد بچه هایی که به طرز خنده دار و موافقانه ای بازداشت شدند شیوه: “بنابراین ، تو بازداشت شدی”. کاربران بودند سریع تغییر نام دهید در “بنابراین ، شما انتخاب d ** k خود را به بیرون درز کردید”.

بیشترین بهره را از صحنه می برد ، شهروندان خط یادبود استیو راجرز “That’s America’s a * s” را به خاطر می آورند ، بازسازی آن متناسب با شرایط

دیگران صحنه معروف “انتقام جویان. پایان بازی” را به یاد آوردند که دارای دو نسخه از کاپیتان آمریکا بود که درگیر جنگ بودند و عنوان آن را “فیلم منحصر به فرد کریس ایوانز در مواجهه با شخصی که برهنه های خود را لو داده” عنوان کردند.

برخی ترجیح دادند که “برهنه” های ادعا شده را پخش نکنند ، و همه س whyالات دلیل را مسخره کنند و چالشی را شروع کنند که نشان می دهد چه چیز دیگری (یا چه کسی) ممکن است در دوربین دوربین ایوانز ذخیره شده باشد ، به جای یک عکس تند.

ستاره مارول هنوز در مورد اوضاع توضیحی نداده است.

ایوانز به خاطر بازی در نقش استیو راجرز ، کاپیتان آمریکا ، در فیلم های خودنمایی و حماسه “انتقام جویان” مشهور است. از دیگر بازی های وی می توان به بازی در “چاقوها” ، “Snowpiercer” و “چهار خارق العاده” اشاره کرد.