“اول آمریکا و قزاقستان!” بورات از ترامپ در فیلم تبلیغاتی جدید برای فیلم تعریف می کند

“اول آمریکا و قزاقستان!” بورات از ترامپ در فیلم تبلیغاتی جدید برای فیلم تعریف می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این ویدئو طنز همچنین به عنوان تبلیغی برای فیلم جدید Boça: هدیه میمون پورنوگرافی به معاون نخست وزیر مایکل پنس برای بهره مندی از ملت اخیراً از بین رفته قزاقستان – با اشاره عجیب و غریب به مایک پنس معاون رئیس جمهور در عنوان ، تبلیغاتی است.

کمدین ساکا بارون کوهن در یک ویدیوی تبلیغاتی ویروسی برای دنباله Borat شخصیت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را جستجو کرده است.

یک حساب توییتر برای “جمهوری قزاقستان” – وطن شخصیت کمدی بارون کوهن ، بورات ساگدیف – چهارشنبه پس از مناظره سه شنبه شب ریاست جمهوری با جو بایدن ، رقیب دموکرات خود ، یک ادای احترام ویدیویی را به زبان ترامپ منتشر کرد.

این ویدئو با صدای بارون کوهن به عنوان بورات ، ترامپ را “قوی ترین نمایش تاریخ” می داند و اصرار دارد “او نژادپرست نیست – بچه های سیاه پوست او را خیلی دوست دارند و در مقابل او زانو می زنند” بر روی تصویری که بازیکنان NFL زانو زده اند بازی سیاه زندگی اعتراض مهم است.

این امر همچنین باعث می شود که ترامپ بخاطر ارتباط قبلی وی با جفری اپستین و پرهیز از طرح درگیری در جنگ ویتنام به دلیل خارش استخوان بر روی پاشنه پا ، به او حساس شود.

صدابردار می گوید ، “او محافظ زنان است. او قهرمان جنگ است” ، در مورد فیلم ترامپ در یک مهمانی با اپستین و زنان جوان با زیرنویس: “غریبه گوش کن ، هرکدام را لمس کن و من تو را له می کنم”.

بارون کوهن بیش از شلیک به معاون رئیس جمهور سابق در پوشش صورت به سبک جراحی می گوید: “نفس بایدن بسیار بد است ، او مجبور شد ماسک بپوشد.” “به دلیل ترامپ ، 350 میلیون آمریکایی هنوز زنده هستند”.

فیلم جدید بورات: هدیه میمون پورنوگرافی به معاون نخست وزیر مایکل پنس برای بهره مندی از ملت اخیراً از بین رفته قزاقستان قرار است توسط استودیوی آمازون در 23 اکتبر منتشر شود. این عنوان به مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ترامپ اشاره دارد.

بارون کوهن ، با لباس بورات ، در تابستان امسال در چندین مکان از فیلمهای شوخی فیلم فیلمبرداری کرد. گفته می شود که او در یک گردهمایی محافظه کارانه سه درصدی در المپیا ، واشنگتن ، در ماه ژوئن به صحنه آمد و آهنگی را با متن ترانه همه گیر COVID-19 به عنوان یک توطئه لیبرال خواند.

جیمز بلر ، عضو شورای شهر یلم گفت: “او با لباس مبدل به عنوان خواننده اصلی آخرین گروه روی صحنه آمد ، و آواز خواندن گروهی نژادپرست ، نفرت انگیز ، نفرت انگیز ***. وی گفت: “امنیت وی باعث شد كه برگزاركنندگان این رویداد نتوانند وی را از صحنه خارج كنند یا از ژنراتور نیرو بگیرند.

“بعد از اینکه جمعیت متوجه صحبت های او شدند و به او روی آوردند ، سپس امنیت وی را به سرعت رساند و آنها را به یک آمبولانس خصوصی منتقل کرد که برای انتقال آنها فرار شده بود ، آنها را تخلیه کرد.”

این حادثه یادآور حضور شخصیت در یک تله فیلم در فیلم اصلی 2006 است بورات آموخته های فرهنگی آمریکا برای بهره مندی با شکوه ملت قزاقستان.