انگلستان اولین کمپین واکسیناسیون جمعی COVID-19 را در غرب راه اندازی می کند

انگلستان اولین کمپین واکسیناسیون جمعی COVID-19 را در غرب راه اندازی می کند

انگلیس روز سه شنبه کمپین واکسیناسیون COVID-19 خود را آغاز کرد ، در حالی که گزارش شده Pfizer به دولت ایالات متحده گفته است كه نمی تواند “دوزهای اضافی قابل توجهی از واكسن ویروس كرونا را تا اواخر ژوئن یا ژوئیه” 2021 ، از طریق واشنگتن پست ارائه دهد.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و داروی چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ، به ما می پیوندد تا انگلیس واکسن Pfizer-BioNTech را برای شهروندان خود بفرستد و به عنوان اولین کشوری در غرب شناخته شود که چنین کارزاری را آغاز می کند. گزارشی که توسط گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید تهیه شده است ، روایتگر داستان دیگری درباره تلاش های واکسیناسیون ایالات متحده است و هشدار می دهد عکس هایی که برای شهروندان آمریکایی در دسترس خواهد بود ، تا سال آینده روند همه گیری در این کشور را تغییر نخواهد داد. گزارش ، ارسال شده به فرمانداران ایالات متحده ، خاطرنشان می کند: “اجرای فعلی واکسن تا زمانی که 100 میلیون آمریکایی مبتلا به بیماری های ایمنی کامل ایمن نشوند ، که تا اواخر بهار طول خواهد کشید ، گسترش ویروسی ، بستری شدن در بیمارستان یا مرگ و میر را به طور قابل توجهی کاهش نمی دهد.”

کوین گوستولا، روزنامه نگار ، نویسنده و مستندساز ، به ما پیوست تا در مورد انتخاب جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، ژنرال بازنشسته ارتش لوید آستین برای وزیر دفاع صحبت کنیم. به گفته پولیتیکو ، آستین اولین ژنرال آمریکایی آفریقایی تبار بود که “فرماندهی یک لشکر ارتش را در نبرد و اولین کسی را که بر کل تئاتر عملیات نظارت داشت” انجام داد. در صورت تأیید ، آستین اولین آمریکایی آفریقایی تبار خواهد بود که این سمت را به عهده دارد.

الیزابت مایرز، وکیل ، سردبیر سابق نشریه داخلی عربستان و رهبری دموکراسی برای دموکرات های خارج از کشور برای بحث در مورد مجازات دکتر ولید فیتحیحی در عربستان سعودی به ما پیوست. فیتاحی که دارای تابعیت دوگانه آمریکایی و سعودی است ، به گفته یکی از نزدیکان خانواده ، روز سه شنبه به شش سال زندان به اتهامات “شامل اخذ تابعیت آمریکا بدون اجازه رسمی و ارسال پیام در توییتر در حمایت از خیزش های عربی 2011” محکوم شد. ، که به شرط حساسیت پرونده خواست نامش فاش نشود ، “گزارش واشنگتن پست.

جک راسموس، استاد اقتصاد و سیاست در کالج سنت ماری کالیفرنیا ، برای بحث در مورد سرنوشت اجاره کنندگان در ایالات متحده بازگشت. واشنگتن پست به نقل از مودیز آنالیز گزارش داد: “تقریباً 12 میلیون مستاجر تا ژانویه به طور متوسط ​​5850 دلار اجاره و آب و برق عقب افتاده دارند.” بر اساس نظرسنجی اداره سرشماری ، ماه گذشته 9 میلیون مستاجر گفتند ماه گذشته از اجاره عقب مانده اند. “

اسکات ریتر، بازرس اسبق اسلحه سازمان ملل در عراق ، به دکتر ویلمر لئون می پیوندد و در مورد گزارشی مبنی بر اینکه ایالات متحده و متحدانش اطلاعات غلطی را در مورد ایران منتشر می کنند ، احتمالاً تلاش می کند تلافی قتل دانشمند هسته ای محسن فخری زاده را بدهد. طبق مقاله ای در AntiWar.com ، “علی رغم تمایل آشکار ایران برای صعود به 20 ژانویه بدون درگیری نظامی با ایالات متحده ، مقامات گمنام تهدید به تلافی ایران برای مرگ فخری زاده را تهدید می کنند.”

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی” ، برای بحث در مورد اظهارات نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون مبنی بر اینکه انگلیس ممکن است بدون معامله تجاری از اتحادیه اروپا خارج شود ، به ما پیوست. رویترز روز سه شنبه گزارش داد که “تنها سه هفته مانده به پایان دادن به بن بست در مذاکرات تجاری” ، جانسون گفت که ممکن است توافقی در این زمینه صورت نگیرد.

هماهنگ کننده CodePink در آمریکای لاتین تری ماتسون برای بحث در مورد گزارش Grayzone که مایک پمپئو وزیر خارجه و ادامه جنگ تبلیغاتی رسانه های سازمانی ایالات متحده علیه ونزوئلا را تشریح می کند ، به ما می پیوندد. پمپئو و رسانه ها “قبل از اعلام نتایج ،” انتخابات قانونگذاری ونزوئلا را “ظریف” اعلام کردند.

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکایی ، بازمی گردد تا درباره گزارشی از Geopolitics Alert صحبت کند که می گوید رسانه های بزرگ موفقیت نیروهای یمنی را در نبرد با داعش و القاعده تصدیق نخواهند کرد. بر اساس این گزارش ، سازمان های رسانه ای در گزارش این اطلاعات ناکام مانده اند زیرا منابع نظامی یمن “همکاری گسترده بین ائتلاف سعودی و گروه های تروریستی مورد حمایت آمریکا” را با جزئیات انجام داده اند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]