انفجار مرگبار بیروت – Sputnik International

انفجار مرگبار بیروت – Sputnik International

در قسمت امروز خطوط خطا ، میزبان شین استراناهان و جمارل توماس درباره اخبار روز از جمله انفجار بیروت و نتایج انتخابات اولیه از چند ایالت بحث کردند. آنها همچنین در مورد تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 ، از تأثیر اقتصادی گرفته تا درمان های احتمالی ، صحبت کردند.

میهمانان

دکتر میخائیل کوگان – مدیر پزشکی مرکز جورج واشنگتن برای پزشکی یکپارچه | بروزرسانی درمان COVID-19

مارشال اووربک – تحلیلگر بازار و نویسنده مؤسسه رسانه ای مستقل | چرا کنگره نمی تواند Covid-19 اقتصاد را برطرف کند

سینتیا مک کینی – عضو سابق کنگره | آیا بیماری همه گیر یک موجود عمیق است؟

در اولین مونولوگ ساعت جملار ، وی مخالفت با اظهارنظرهای اخیر مبنی بر اینكه دموكرات ها تغییر رژیم را بهتر از جمهوری خواهان انجام می دهند اما به هیچ وجه با آن مخالفت نمی كنند.

آنها بعداً به دکتر میخائیل کوگان ملحق شدند ، که در مورد مشکلات کودکانی که به مدرسه بازگشتند ، از جمله پرداختن به مسائل مربوط به نظم و انضباط تعداد زیادی از بچه ها برای رفتن به همراه پوشیدن ماسک و مسافت اجتماعی ، درمورد مشکلات آنها صحبت کردند.  آنها همچنین در مورد احتمال ایجاد واکسن تا سال 2021 و پیچیدگی های ویروس COVID-19 که هم درمان آن را انجام می دهند و هم پیگیری آن را دشوار کرده اند ، بحث کردند. این پزشک پیشنهاد کرد که رژیم غذایی مردم حدود 50 درصد از مشکلات است و به دلیل ارتباط COVID-19 با التهاب ، روزه های دوره ای ممکن است راهی مناسب برای سالم ماندن باشد.

در ساعت دوم ، شین و جمارل به مارشال اووربک پیوستند ، که در مورد لایحه محرک محکوم که مجلس و مجلس سنا در بن بست مانده اند صحبت کردند. وی بحث کرد که چرا حتی در مواجهه با شرایط اضطراری کنونی ، کنگره قادر به پیشبرد لایحه ای نیست که دامنه گسترده ای داشته باشد و اظهار داشت که فساد سیستمی بخشی از آن است. وی همچنین در مورد چگونگی ایجاد فساد خود مکانیسم خود پایداری را ایجاد کرد و در آنجا مردم کمتر به قانون عمل احترام می گذارند و این باعث ایجاد یک دستگاه خودکفا می شود که خلاص شدن از شر فساد را دشوارتر می کند.

در ساعت سوم ، میزبانان به سینتیا مک کینی پیوستند که در مورد نظریه توطئه جنجالی بحث کردند مبنی بر این که همه گیر جهانی COVID-19 ممکن است به عنوان نوعی جنگ بیولوژیکی ، بطور خاص علیه افراد رنگ تولید شود. سینتیا در مورد الگوی پیتر دیل اسکات برای جستجوی رویدادهای تولید شده در مقابل موارد ارگانیک صحبت کرد ، و او نمونه های بسیاری را از نظر واقعی و تاریخی می بیند ، از جمله توسعه آفریقای جنوبی یک سلاح جنگ بیولوژیکی ضد سیاه در نقش جنبش اصلاح نژادی به. ابر انسانها را ایجاد کنید. او همچنین به حوادثی مانند خاموش کردن پایگاه سلاح های شیمیایی در فورت دیتریک ، مریلند ، اخیراً به دلیل نشت فرض مشکوک است. وی همچنین به مشکل داشتن آزمایشگاههای بیولوژیکی ایالات متحده در سراسر جهان اشاره کرد و گفت: مالیات دهندگان حق دارند بدانند دولت ایالات متحده چه کاری انجام می دهد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم