انتهای تایمز: پیامبر قیامت هشدارهای مربوط به آتش و سنگ سنگین ، ادعای علائم آخرالزمانی در همه جا است

انتهای تایمز: پیامبر قیامت هشدارهای مربوط به آتش و سنگ سنگین ، ادعای علائم آخرالزمانی در همه جا است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

به گفته پال بیگلی ، نظریه پرداز توطئه میزبان تلویزیون و روز رستاخیز ، مردم عمدتاً آماده نشانه های آخرالزمان در “آسمان های در حال خرد شدن” نیستند.

پل بیگل ، واعظ و شخصیت اینترنتی از وست لافایت در ایندیانا ، از جمله کسانی است که ادعا می کنند علائم کتاب مقدس پیشگویی در حال آشکار شدن است ، همانطور که واعظان روز رستاخیز منتظر آمدن دوم مسیح هستند.

بیگلی ، که میزبان سریال آخرالزمان Apocalypse در تلویزیون ایالات متحده است ، ابراز عقیده کرد که یک تیر آتشین نئون سبز در آسمان بالای استرالیا ، یکی دیگر از نشانه های زمان نزدیک شدن است و با بالا بردن “شهاب سنگ هایی که پرواز می کنند سر ما همه جا اکنون است اکسپرس.

بچه ها شروع می کنند. مایک از سراسر دنیا گفته است که “، قبل از تشریح” معامله “- گفت:” مسابقه اسرارآمیز سبز اسرارآمیز سبز بر فراز آسمان استرالیا ، در اوج گرفتن ، برخی از مردم را حدود یک ساعت صبح شوکه کرد ، این صبح ، در استرالیا “.

وی به مخاطبان خود هشدار داد ، همچنین با مایك فوق الذكر ، دیگر موعظه رستاخیز و نظریه پرداز توطئه ، كه قرار است “بسیار شدید” شود به عنوان انواع “چیزهای مختلف” پیش بینی می شود:

بگلی موعظه كرد: “بنابراین بسیار مهم است كه مردم در روزهای آخر بدانند كه كتاب مقدس در مورد سنگ و آتش سوزی كه از آسمان می افتد صحبت می كند ، و زمین بسیار زیاد خواهد شد.”

او تصویری از “آسمانهای در حال لرز” را به تصویر کشید ، با استناد به هر چیزی از فوران های آتشفشانی گرفته تا ماه های خون و پنتون ها و بیان اینکه بشر آماده نیست با همه “آنچه در این اواخر زمان اتفاق می افتد” روبرو شود.

در ماه آوریل ، توماس هورن ، خبره زمان پایان و میزبان برنامه تلویزیونی SkyWatch ، هشدار داد كه تأثیر فاجعه آمیز ناشی از فضا در كتاب انجیل كتاب مقدس وجود دارد و احتمالاً می تواند سیارك آپوفیس باشد كه انتظار می رود سیاره ما در آن پرواز كند. اواخر سالهای 2020 هورن ، نویسنده كتاب كتاب نبوت Wormwood ، در گفتگو با كاریزما نیوز ، با اشاره به تجربیات نبوی خود ، با تمرکز بر رویكرد “اژدهای غول پیكر و آتشین در اعماق آسمان ، شنا كردن مانند مار به سمت زمین”.

وی در ادامه یادآوری کرد که در بعضی از مواقع فهمید که او به یک صخره غول پیکر که در فضا از زمین حرکت می کند خیره شده است.

“اما همانطور که از فضا می چرخید در حال چرخش بود. راهی که نور خورشید بر روی پرده های آن تابش می کرد ، به او ظاهری می داد که مانند یک مار از طریق فضا حرکت می کند. “، او به مخاطبان متحیر گفت.