انتقام جویی های صنایع دستی ایالات متحده علیه چین به دلیل COVID-19 ، سازمان های اطلاعاتی را به دنبال شکار به اثبات سوق می دهد

انتقام جویی های صنایع دستی ایالات متحده علیه چین به دلیل COVID-19 ، سازمان های اطلاعاتی را به دنبال شکار به اثبات سوق می دهد

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با دن كوالیك ، حقوقدان آمریکایی و حقوق كار و فعال صلح همراه می شود.

هفته گذشته ما در مورد این واقعیت صحبت کردیم که برخی ایالت ها پرونده های مدنی را در دادگاه های ایالات متحده به دلیل خسارت علیه چین طرح و یا تشکیل می دهند. واشنگتن پست روز پنجشنبه گزارش داد ، “مقامات ارشد آمریكا شروع به كشف پیشنهادات مربوط به مجازات یا تقاضای جبران خسارت مالی از چین به جهت كنترل آن درگیری از بیماری كروناویو می كنند. “انتظار می رود مقامات ارشد در آژانس های مختلف دولتی روز پنجشنبه با یکدیگر دیدار کنند تا نقشه راهبردی را برای اقدامات تلافی جویانه علیه چین آغاز کنند … مقامات آژانس های اطلاعاتی آمریکا نیز درگیر این تلاش هستند.” این به معنای پیشروی چیست؟

پنج شنبه گزارش داد: “ائتلاف متنوعی از تقریباً 120 گروه طرفدار پیشرو ، از کنگره می خواهد تا به شرکتهای معاف از دادخواستهای ایمنی محیط کار مرتبط با کرون ویروس اعطا نکند ، و هشدار می دهد که طرح پیشنهادی تحت حمایت جمهوریخواه می تواند عواقب مخربی را هم برای کارمندان و هم برای مشتریان به همراه داشته باشد.” در میان بیماری همه گیر ، شرکت های تحقیقاتی پزشکی برای یافتن روش های درمانی و ایجاد واکسن برای COVID-19 میانبرهایی را انتخاب می کنند. از نظر حقوقی ، آیا این یک اقدام محتاطانه است یا تلاش دیگر محافظه کاران برای پرت کردن استخوان به شرکتها؟

به گفته فعال Miko Peled ، “پسر راست پوستر اسرائیل برای نقش وزیر امور امور اورشلیم نقش بسته است ، و به او و مقام و قدرت می دهد كه بتواند چشم انداز آخرالزمانی خود را برای ساختن معبد یهودی در سایت گنبد صخره.” Peled در یک مقاله از MintPress News چهارشنبه با نوشتن گفت: “صهیونیسم بر این عقیده پایه گذاری شده است که یهودیان امروز از حق و سرزمینی که هزاران سال در آن سکونت نداشتند ، برخوردارند. این حقوق بر حق فلسطینی ها صاف می شود ، حتی اگر هزاران سال در این سرزمین زندگی کرده اند. صهیونیست ها در فروش این ایده پوچ چنان موفق بوده اند که بیش از یک صد سال ، آنها توانسته اند فلسطین را نابود کنند ، تاریخ آن را پاک کنند ، جمعیت بومی خود را بکشند و به اجبار تبعید کنند و بناهای باستانی و نمادینی را که بخشی اساسی از آن بودند ، ویران کنند. از منظره. ” منظور از هدفگذاری در پناه مقدس چیست؟

در قطعه چهارشنبه گرت پورتر گرایزون با عنوان “با اسناد هسته ای ظاهراً ساختگی ، نتانیاهو آمریکا را به سمت جنگ با ایران سوق داد” ، اظهار می کند: “رئیس جمهور دونالد ترامپ توافق هسته ای با ایران را کنار زد و همچنان بر اساس نخست وزیر اسرائیل خطر جنگ با ایران را ادامه داد. ادعای بنیامین نتانیاهو به طور قطعی ثابت کرده است که ایران مصمم به تولید سلاح های هسته ای است. ” ما از همه اینها چه می کنیم؟

میهمانان:

دن کوالیک – حقوقدان و حقوق بشر و حقوق کار آمریکایی و فعال صلح. او نویسنده کتاب جدید “جنگ دیگر نیست: چگونه غرب با استفاده از مداخله” انسان دوستانه “برای پیشبرد منافع اقتصادی و استراتژیک ، قوانین بین المللی را نقض می کند.”

دیوید شولتز – استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین و نویسنده “ایالات نوسان ریاست جمهوری: چرا فقط ده ماده”.

میکو پلد – فعال اسرائیلی و آمریکایی و نویسنده “پسر ژنرال: سفر یک اسرائیلی در فلسطین”.

دانیل لازاره – روزنامه نگار و نویسنده سه کتاب: “جمهوری یخ زده” ، “کودتای مخملی” و “جنگ ناشناخته آمریکا”.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم