انتخابات 2020: وانمود رهبر جهان

انتخابات 2020: وانمود رهبر جهان

در قسمت امروز The Backstory ، میزبان لی استراناهان درباره وقایع فعلی ، از جمله ملاقات جو بایدن با رهبران خارجی ، سفر پمپئو به ترکیه برای دیدار با رئیس جمهور اردوغان و جورجیا برای بازشماری مجدد برای انتخابات 2020 بحث کرد.

لری جانسون – نویسنده و تحلیلگر سابق سیا | انتخابات سال 2020 ، تقلب در انتخابات ، و دولت عمیق

جارد بک – وکیل ، نویسنده | دادخواست DNC ، برنی سندرز ، رسانه و سانسور

در ساعت اول ، لی با لاری جانسون ، تحلیلگر سابق CIA ، در مورد تقلب در رای گیری در انتخابات سال 2020 ، تبانی و توطئه بین ایالت ها و جزئیات ایالت عمیق صحبت کرد. لری و میزبان لی در مورد اختلافات شرکت های تولیدکننده رای گیری و مقامات دولتی قبلی و فعلی بحث کردند. لری در مورد اعتقاد خود مبنی بر نصب مجدد رئیس جمهور ترامپ به عنوان رئیس جمهور پس از پیروزی در نبردهای دادگاه در سراسر کشور صحبت کرد.

در ساعت دوم ، لی با جارد بک در مورد سوابق تحصیل ، مقدمه ورود به سیاست و دادخواست خود در سال 2016 به نمایندگی از طرفداران برنی سندرز صحبت کرد. میزبان لی و جارد درباره عدم موفقیت دولت اوباما و حزب دموکرات در تأمین نیازهای مردم ، به ویژه پس از سقوط اقتصادی 2008 بحث کردند. جارد در مورد ایمیل های ویکی لیکس در سال 2016 ، عملکرد داخلی DNC و رسانه هایی که برای انتخاب هیلاری کلینتون با همکاری همکاری می کنند صحبت کرد. آنها همچنین در مورد داستان تبانی و چگونگی شروع روایت روسیگیت صحبت کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم