انتخابات 2020: سلام بر دزد

انتخابات 2020: سلام بر دزد
Backstory

URL کوتاه دریافت کنید

در قسمت امروز ، میزبان لی استراناهان درباره وقایع فعلی ، از جمله 5 آمریکایی که در سانحه سقوط یک هلیکوپتر صلح جان دادند ، بحث کرد ، جو بایدن به عنوان رئیس جمهور منتخب با پاپ صحبت کرد ، هنگ کنگ اعضای شورای قانونگذاری خود را از طرف چین اخراج کرد و پنسیلوانیا حکم داد به نفع مبارزات انتخاباتی ترامپ در مهلت نهایی رأی دهندگان ID.

میهمانان

تام نیکلز – نویسنده ، روزنامه نگار | انتخابات 2020 ، شورش های فیلادلفیا ، تقلب در انتخابات و فساد در فیلادلفیا

جان روبینو – سرمایه گذار آنلاین ، ستون نویس ، نویسنده و تحلیلگر | دلار آمریکا ، ورشکستگی ، جنگ و سقوط اقتصادی

در ساعت اول ، لی با نویسنده تام نیکلز در مورد انتخابات سال 2020 ، شورش های فیلادلفیا و تاریخچه فساد و تقلب در رای دهندگان در فیلادلفیا صحبت کرد. تام در مورد گزارش خود از مرکز همایش های فیلادلفیا ، جایی که شمارش آرا و اعتراضات در آنجا برگزار می شد ، در مورد زمین صحبت کرد. تام در مورد زندگی در فیلادلفیا و دهه های فسادی که در زندگی حرفه ای خود شاهد و تحت پوشش بوده صحبت کرد. میزبان لی و تام در مورد تیراندازی پلیس والتر والاس و شورش هایی که به دنبال آن الگوی خطرناکی بود هر زمان پلیس با شهروندان سیاه پوست روبرو شد صحبت کردند.

در ساعت دوم ، لی با جان روبینو از DollarCollapse.com در مورد بحران آینده دلار آمریکا ، اینکه به زودی یک سقوط اقتصادی انتظار می رود و ورشکستگی آینده بسیاری از ایالت ها و شهرها صحبت کرد. جان تاریخ دلار آمریکا و چگونگی کاهش ارزش آن و همچنین اعتماد کشورهای مختلف در مورد دلار آمریکا را پوشش داد. میزبان لی و جان در مورد شیطان پرستی روسیه و چین به عنوان بخشی از حواس پرتی برنامه ریزی شده از وضعیت پولی ایالات متحده صحبت کردند. سرانجام ، جان در سال 2021 ورشکستگی یا نجات مالی آینده برای بسیاری از ایالت ها و شهرها را تحت پوشش قرار داد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم