انتخابات 2020: رویا نبینید تمام شد

انتخابات 2020: رویا نبینید تمام شد
Backstory

URL کوتاه دریافت کنید

در قسمت امروز The Backstory ، میزبان لی استراناهان درباره وقایع فعلی ، از جمله جمهوری خواهان متمایل به سنا ، جو بایدن پیشرو در نظرسنجی ها ، ارعاب رای دهندگان فیلادلفیا و رئیس جمهور ترامپ اعلام کرد که اقدامات قانونی در شمارش آرا در ویسکانسین را انجام می دهد.

میهمانان

تایلر نیکسون – بایگانی ، فعال و فن آور | انتخابات 2020 ، شمارش آرا و شواهد راجر استون

الیزابت بک – وکیل ، شریک در Beck & Lee | انتخابات 2020 ، تقلب در انتخابات و اتحادیه ها

در همان ساعت اول ، لی با تایلر نیکسون در مورد وضعیت انتخابات در حال انجام در چندین ایالت صحبت کرد. تایلر در رسانه ها و فاکس نیوز صحبت کرد و اعلام کرد که اوایل بایدن ، رئیس جمهور ترامپ رئیس جمهور ترامپ را به دادگاه می کشاند و حزب دموکرات یک سازمان جنایتکار است. تایلر درباره تربیت خود در دلاور و شناختن بایدن ها از کودکی و همچنین تاریخچه پزشکی که جو بایدن از اوایل دهه 1990 داشته است ، صحبت کرد. میزبان لی و تایلر درباره اسناد جدید منتشر شده نشان دادند که راجر استون به دلیل هک کردن DNC مورد تحقیق قرار گرفته است.

در ساعت دوم ، لی با وکیل الیزابت بک صحبت کرد. الیزابت درباره دادخواست خود علیه تقلب در انتخابات DNC ، گزینه هایی که ترامپ برای رقابت در انتخابات و چگونگی قرار گرفتن ایالات در صف بایدن بحث کرده است. لی و الیزابت درباره تاریخ سیاست در آمریکا و اینکه روند رای گیری ما تا چه حد فاسد بوده است ، گفتگو کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم