انتخابات 2020: این دیگر نیست … تا پایان یافت

انتخابات 2020: این دیگر نیست … تا پایان یافت
Backstory

URL کوتاه دریافت کنید

در قسمت امروز The Backstory ، مجری لی استراناهان درباره اخبار روز و وضعیت فعلی با شمارش آرا vote انتخابات سال 2020 بحث کرد.

میشل اسکونازی – Bail Bondswoman و معاون ارشد انجمن وثیقه Bailsman ایالت نیویورک | انتخابات 2020 ، اصلاح وثیقه ، سوروس و اصلاح عدالت کیفری

مت برمن – CMOStrategist ، مدیر خلاقیت ، و نویسنده مطالب | ستاد بایدن ، فیلادلفیا و روزنامه نگاری شهروند

انریکه تاریو – سر فصل پسران مغرور | انتخابات 2020 ، چاقو کشی های اخیر و دولت آینده بایدن

در همان ساعت اول ، لی با میشل اسكوانازی در مورد خبر آزاد شدن 2200 زندانی به علت 19 سالگی ، اصلاحات پلیس در شهر نیویورك و حملات به كارگران اوراق قرضه وثیقه صحبت كرد. میشل در مورد اصلاح وثیقه ضرر و طرفداران اصلاحات در عدالت کیفری در مورد جرم صحبت کردند. میشل وجوه وثیقه را توصیف کرد ، سیستمی که برای وثیقه مجرمان تصادفی از گروه های بشردوستانه مانند جورج سوروس و بنیاد جامعه باز او راه اندازی شده است.

مهمان دوم مت برمن بود که به این برنامه پیوست و در مورد گزارش خود در فیلادلفیا در مورد “اردوگاه بی خانمان ها” و تقلب رای دهندگان فعلی در فیلادلفیا در مورد گزارش خود صحبت کرد. مت و لی میزبان درباره ستاد انتخاباتی جو بایدن در فیلادلفیا و اهمیت ایالت پنسیلوانیا برای تیم بایدن صحبت کردند. مت گزارشات خود را از جایی بحث کرد که شمارش آرا در فیلادلفیا مرکز تقلب در رای گیری در پنسیلوانیا بوده است.

در ساعت دوم ، لی با انریکه تاریو صحبت کرد ، وی در مورد کار خود با سازمان پسران مغرور و حمله اخیر توسط آنتیفا صحبت کرد. انریکه از راهپیمایی “Stop the Steal” در میامی به این برنامه پیوست و در مورد حمله اخیر گروهش در واشنگتن دی سی صحبت کرد. انریکه در مورد وقایع توطئه ، جایی که او و همکارانش بدون تحریک توسط آنتیفا مورد حمله قرار گرفتند ، و همچنین چندین چاقو و کارش در مورد جلوگیری از تقلب در انتخابات در میامی را مورد بحث قرار داد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم