انتخابات 2020: آن را تاریک نگه دارید

انتخابات 2020: آن را تاریک نگه دارید
Backstory

URL کوتاه دریافت کنید

در قسمت امروز The Backstory ، میزبان لی استراناهان درباره وقایع فعلی ، از جمله لیگ برتر بیس بال داشتن اولین مدیر کل زن ، رئیس جمهور ترامپ اخراج تعداد زیادی از منصوبان DHS ، جورجیا بازشماری دست از انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 و پیروزی رئیس جمهور ترامپ در ایالت کارولینای شمالی.

میهمانان

باب ونزل – اقتصاددان ، ویراستار و ناشر | Lockdowns ، انتخابات 2020 ، سیاست چپ و خشونت

البرت گیلوری – وكيل ، سناتور سابق ايالت لوئيزيانا | انتخابات سال 2020 ، جنگ های حقوقی رئیس جمهور ترامپ و خطر ریاست جمهوری جو بایدن

در ساعت اول ، لی با باب ونزل در مورد قفل شدن فعلی ، شانس ترامپ برای پیروزی در نبردهای دادگاه برای انتخابات و تصمیم گیری در مورد سنا برای رقابت در مجلس سنا در جورجیا صحبت کرد. باب درباره نبرد پر سر و صداي پرزيدنت ترامپ در دادگاه هاي سراسر كشور و پيش بيني باب درمورد اينكه ترامپ بتواند در اين پرونده ها برنده شود و دوباره انتخاب شود صحبت كرد. میزبان لی و باب در مورد سیستم انتخابات ایالات متحده و بسیاری از اشتباهات این کشور در شمارش آرا ، ماشین های رأی دادن و سیاستمداران در زمینه امکان ایجاد فساد در سیستم رأی گیری در آمریکا بحث کردند.

در ساعت دوم ، لی با وكیل لوئیزیانا و سناتور سابق ایالت جمهوری خواه ، البرت گیلوری ، در مورد آشپزی در لوئیزیانا ، انتخابات سال 2020 و تقلب در رای دهندگان كه در بسیاری از ایالت های آمریكا اتفاق افتاد ، صحبت كرد. البرت در مورد تجزیه و تحلیل شخصی و حرفه ای خود در مورد شانس رئیس جمهور ترامپ برای پیروزی در انتخابات مجدد از طریق دادگاه ها صحبت کرد. میزبان لی و البرت در مورد خطرات دولت بایدن / هریس در مورد مالیات ، مهاجرت ، روابط نژادی و تصمیمات پزشکی ملی صحبت کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم