انتخابات ریاست جمهوری به چند کشور میدان جنگ وابسته است

انتخابات ریاست جمهوری به چند کشور میدان جنگ وابسته است

جو بایدن در شمارش در پنسیلوانیا کمی قبل از ساعت 9 صبح رئیس جمهور ترامپ را پشت سر گذاشت زیرا شهرستانهای متمایل به دموکرات در این ایالت مجموع آرا additional اضافی را گزارش دادند. این اعداد به صورت ساعتی در حال تغییر هستند.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای بحث در مورد زنان کنگره ، طلایب و عمر ، که باعث افزایش تعداد رای دهندگان برای حزب خود و مینه سوتا و میشیگان شده اند ، به ما پیوست.

جرالد هورن، استاد تاریخ در دانشگاه هوستون ، TX ، نویسنده ، مورخ و پژوهشگر ، برای بحث در مورد انتخابات به ما پیوست. جو بایدن ، معاون رئیس جمهور پیشین ، برتری نازک خود را حفظ کرده و دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در حالی که آمریکای تقسیم شده در انتظار نتیجه است ، تعدادی از چالش های حقوقی را پیش می برد.

دکتر جک راسموس، استاد اقتصاد و سیاست در کالج سنت مری در کالیفرنیا ، برای بحث در مورد دستاوردهای شغلی نشان می دهد که اقتصاد ایالات متحده به آرامی بهبود می یابد ، به ما پیوست.

مارگارت کیمبرلی، ویرایشگر گزارش Black Agenda و Sr. Columnist و دنی هایفونگ (سلام فونگ) ، نویسنده استثنایی گرایی آمریکا و American Innocence: A People’s History of Fake News، برای بحث در مورد انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده با ما همراه باشید. آنها درباره مقاله Anti-war.com بحث می کنند که اشتراکات دونالد ترامپ و جو بایدن را در حمایت از سیاست خارجی امپریالیستی ایالات متحده تحلیل می کند.

دکتر امیت رایلی، دانشمند سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw و دکتر کلارنس لوزان، نویسنده ، استاد و فعال ، به ما بپیوندید تا در مورد چگونگی رقابت های تنگاتنگ در جورجیا و کارولینای شمالی بازتاب تغییرات جمعیتی و الگوهای رأی گیری در جنوب با ما همراه باشید.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]