امیلی Ratajkowski انفجار سکسیسم و ​​Misogyny ، فاش کرد که خود را قربانی ایده ها کرد

امیلی Ratajkowski انفجار سکسیسم و ​​Misogyny ، فاش کرد که خود را قربانی ایده ها کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این 28 ساله ، که در خانه های پاورقی مد مانند Dolce & Gabbana و Versace کار کرده است ، اغلب در لیست سکسی ترین و مطلوب ترین زنان ظاهر می شود. در سال 2017 ، او خط تولید لباس شنا ، Inamorata را راه اندازی کرد که با انتشار عکس های فاش شده از خودش ، در های اجتماعی خود تبلیغ می کند.

سوپر ایملی امیلی راتاجیکوفسکی در مصاحبه با شماره GQ در ژوئن ، علیه سکسیسم و ​​سوء رفتار اظهار داشت و فاش کرد که خودش قربانی این ایده ها شده است.

“من به یاد می آورم در مصاحبه ای که سالها پیش کردم ، ذکر کردم که دوست داشتم بخوانم و در قطعه روزنامه نگار توضیح داد که چگونه به خانه رفت و دوست دخترش به او گفت ،” فکر می کنی او واقعاً همه آن کتابها را خوانده است؟ ” منظورم این است که فرد جنسی است! امروزه کسی این حرف را می زند. “

این 28 ساله فاش کرد که چگونه او بازیگر نقش اول زن دمی مور را کنار گذاشت “زیرا او خیلی سکسی بود ، زیرا او این بدن را داشت”.

وی اظهار داشت: “این فقط نشان می دهد كه میزان سوء مدیریت داخلی در چیست”.

راتاجیکوفسکی که در دختر رفته رفته دیوید فینچر ظاهر شد و اخیراً یک فعال سیاسی شد ، فاش کرد که تصویر او نماینده واقعی از خودش نیست.

“من فکر می کنم ، برای من ، شیوه ای که من از تصویر خود استفاده می کنم و به عنوان یک الگویی و سرمایه گذاری از آن استفاده می کنم ، بیشتر از بقا بوده است تا بازنمایی از اینکه من هستم”.

بنیانگذار نام تجاری لباس شنا Inamorata ، که هم اکنون در نیویورک زندگی می کند و بیشترین تعداد کروناویروس را در خود جای داده است ، همچنین فاش کرد که قرنطینه و خود انزوا به او کمک کرده اند تا روی یک کتاب مقاله کار کند.

“بهترین کارهایی که من انجام می دهم این است که من از خواب می خوابم. من با تلفن خودم یادداشت می کنم و حکایات را در مورد یک موضوع یادداشت خواهم کرد. من آنها را فقط به عنوان آنها می نویسم ؛ جریانی از هوشیاری. و سپس معمولاً می خواهم. صبح روز بعد به آنها نگاه کنید و امیدوارم که برخی از اینها معنا پیدا کند .سپس من نوشته های خیلی بدی انجام می دهم ، جایی که من اساساً هرکدام از این جملاتی را که یادداشت کردم ، پر می کنم و از خودم متنفرم. ، “اوه ، این وحشتناک است! شما با زندگی خود چه می کنید؟” اما من به یک پیش نویس خشن خواهم رسید. روز بعد که برمی گردم ، می خوانم و می فهمم که بعضی از آنها واقعاً خیلی بد نیست. من ویرایش می کنم ، پاراگراف ها را بازسازی می کنم و ساختار را دوباره ترتیب می دهم. راتاجیکوفسکی گفت ، و کاملاً غیرقابل تصرف است ، اما من آن را دوست دارم.