“امیدوارم همه شما از گفتار RNC Melania لذت ببرید”: شوخی شهروندان درباره آدرس میشل اوباما

“امیدوارم همه شما از گفتار RNC Melania لذت ببرید”: شوخی شهروندان درباره آدرس میشل اوباما

همسر دونالد ترامپ در سال 2016 در جریان مبارزات انتخاباتی شوهرش پس از آنکه تحلیلگران خاطرنشان كردند كه بخش هایی از سخنان ملانیا در جریان كنوانسیون ملی جمهوری خواه به شدت شبیه سخنان میشل اوباما هشت سال قبل بود ، در سال 2016 دچار آتش سوزی شدند. اما تیم بانوی اول آینده ، اتهامات سرقت ادبی را در آن زمان رد كرد.

سخنرانی اخیر میشل اوباما در کنوانسیون ملی دموکراتیک ، توئیتر را به آتش کشید ، زیرا شهروندان فوراً شوخی کردند که آیا برخی از خطوط وی هفته آینده دوباره شنیده می شود که ملانیا ترامپ آدرس خود را در جریان کنوانسیون ملی جمهوریخواهان تحویل می دهد.

زک زور بورشتاین ، کمدین تئاتر ، گفت: “سخنرانی آینده مالانیا امشب زیبا بود”.

“سخنان میشل اوباما را از دست دادم. آیا می توانم وقتی ملانیا در RNC صحبت می کند ، دوباره آن را بشنوم؟”

بی شمار توئیت ها ، یادداشت ها و شوخی هایی که به دنبال آدرس DNC میشل اوباما صورت گرفت و در طی آن او به رئیس جمهور فعلی ترامپ نسبتاً بی رحمانه حمله کرد و گفت که “او به وضوح بالای سرش قرار دارد” ، نتیجه ناخوشایند ملانیا 2016 در RNC است.

در آن زمان ، مفسران خاطرنشان كردند كه در نخستین سخنرانی علنی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری همسرش ، خانم ترامپ برخی سخنان میشل اوباما را از سخنان خود در سال 2008 در كنوانسیون دموکراتیک “سرقت ادبی” کرد. این شباهت بسیار چشمگیر بود ، اگرچه تیم دونالد ترامپ گفته بود که بانوی اول آینده فقط از “کلمات متداول” استفاده کرده است و “هیچ سخنی از سخنان میشل اوباما” وجود ندارد.

اما شهروندان نتوانستند جلوی شوخی را در مورد این واقعیت بگیرند که این بار پیرامون برخی قسمت های سخنرانی اوباما احتمالاً کپی کردن آن بسیار دشوار خواهد بود.

این خانم پیشین در پیغام ضبط شده گفت: “حالا می فهمم که پیام من توسط برخی افراد شنیده نمی شود. ما در کشوری زندگی می کنیم که عمیقاً تقسیم شده است ، و من یک زن سیاه پوست هستم که در کنوانسیون دموکراتیک صحبت می کنم.” در روز دوشنبه. “اما به اندازه کافی از من تا الان مرا می شناسید. می دانید من دقیقاً آنچه را که احساس می کنم به شما می گویم. می دانید که من از سیاست متنفرم”.

یکی از کاربران توییتر با شوخی گفت: “این سخنرانی میشل اوباما باورنکردنی است. من نمی توانم صبر کنم تا ببینم ملانیا با آن چه کاری انجام می دهد”.

همچنین مواردی توسط میشل اوباما گفته شد که هیچ حامی ترامپ ، به ویژه اعضای خانواده وی ، به احتمال زیاد تکرار نخواهد شد.

“بنابراین اجازه دهید من تا آنجا که می توانم صادقانه و شفاف باشم. دونالد ترامپ رئیس جمهور اشتباه برای کشور ما است. او بیش از وقت کافی داشته است تا ثابت کند که می تواند کار را انجام دهد ، اما او کاملاً واضح است. او نمی تواند این لحظه را ملاقات کند. او به راحتی نمی تواند کسی باشد که ما به او نیاز داریم تا برای ما باشد.، همسر باراک اوباما گفت.

کنوانسیون ملی جمهوریخواهان در 24 آگوست برگزار می شود ، هنگامی که انتظار می رود اعضای GOP نامزد دونالد ترامپ را برای نظرسنجی نوامبر تأیید کنند ، زیرا سیاستمداران هنوز هم از طریق سیستم رأی گیری از طریق نامه پستی به تصویب رسیده توسط برخی از کشورها امسال در میان همه گیر جهانی ادامه می دهند. اخیراً مشخص شد كه سرویس پستی آمریكا به مقامات انتخابات در 46 ایالت هشدار داد كه احتمالاً همه رای گیری ها به موقع برگردانده نمی شود تا در روز انتخابات شمارش شوند.