امپریالیسم در پشت پا به عنوان یک مبارزه قدرت عیوب سیستم را برملا می کند

امپریالیسم در پشت پا به عنوان یک مبارزه قدرت عیوب سیستم را برملا می کند

سازمان دهنده Philly مورچه اسمیت آزاد شد. خط لوله Mountain Valley با مشکلات فاحشی و حقوقی روبرو است. پلیس بدنام کلمبیایی آموزش دیده توسط ایالات متحده

در این قسمت از برنامه By Any Means Naughtary ، سازمان دهنده مستقر در فیلادلفیا به میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان پیوستند دئاندرا پاتریس برای بحث در مورد آزادی اخیر رهبر جامعه مورچه اسمیت از حبس وی توسط مشترک المنافع پنسیلوانیا به اتهاماتی که ظاهراً سیاسی شده است ، چرا به نظر می رسد مقامات آنجا بسیار مصمم هستند که اسمیت را به عنوان یک جنایتکار خطرناک و سابقه طولانی نژادپرستی توسط شهر و پلیس فیلادلفیا توصیف کنند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند راسل چیشولم، هماهنگ كننده Mountain View Watch و هم رييس ائتلاف POWHR ، براي بحث در مورد حكم دادگاه جديد متوقف ساختن گذرگاه هاي مبتني بر آب توسط سازندگان خط لوله Mountain Valley ، محاصره 800 روزه ساخت “تله زرد” در خط لوله در جنوب غرب ویرجینیا ، و چرا آنها ثابت می کنند که نظارت بر ساخت و ساز در طول مسیر خط لوله بسیار مهم است ، زیرا تنظیم کننده های ایالتی قادر به انجام این کار نیستند یا مایل نیستند.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند مایا هرناندز، هماهنگ کننده ملی ، اتحاد برای عدالت جهانی ، برای بحث در مورد مقاله جدید خود ، “ESMAD کلمبیا و تاریخچه پلیس ایالات متحده” ، جو بایدن افتخار می کند که او “مردی است که نقشه کلمبیا را تنظیم می کند” و ارتباطات بین المللی بین ظهور ایالت سرحدی در ایالات متحده و نظامی شدن جنوب جهانی.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند کلودیا د لا کروز، مدیر فرهنگ در انجمن مردم ، برای بحث در مورد آخرین جنگ قدرت سیاسی بین دونالد ترامپ و جو بایدن ، اهمیت الهیات آزادی ، و اهمیت تواضع در سازماندهی محلات ما و توسعه آگاهی سیاسی.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم