امتناع کلاس حاکم از پرداختن به ویروس باعث کاهش تولید ناخالص داخلی 10٪ – و این بدتر است

امتناع کلاس حاکم از پرداختن به ویروس باعث کاهش تولید ناخالص داخلی 10٪ – و این بدتر است

تقریباً 10٪ تولید ناخالص داخلی از بین رفته است زیرا ویروس همچنان در حال گسترش است. NBA به نظر می رسد که با شروع شیوع MLB ، دوباره شروع به کار کند. Feds “از پورتلند خارج می شود – ظاهرا

در این قسمت از By Anyansans میزبان های لازم Seon Blackmon و Jacquie Luqman در بخش اول ، Sean و Jacquie به آنها پیوسته اند الکسیس گلدشتاین، پیشکسوت سابق وال استریت ، طرفدار اصلاحات مالی شد تا در مورد سهم 9.5 درصدی انقباض ناخالص داخلی ایالات متحده در عرض سه ماه بحث کند ، آیا این برنامه GOP برای بسته کمک های بعدی ، کمک های واقعی را برای کسانی که بیشتر به آن احتیاج دارند ، و پیامدهای اقتصادی خواهد داشت. اگر کمی یا هیچ کاری برای رفع مشکلات بهداشت عمومی یا بحران اقتصادی انجام شود ، پیش خواهیم رفت.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند نیت والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای صحبت در مورد تلاش برای مجبور کردن ورزشکاران حرفه ای به کار خود در بازگشت مرگ کروناویروس به سطحی که از ماه مه دیده نشده است ، و نحوه جدا کردن حرکات سطحی به سمت موضوع سیاه زندگی از کسانی که دارای پتانسیل انقلابی واقعی هستند صحبت کند.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به یک فعال صلح پیوستند سرخیو تورز در مورد “خروج مرحله ای” کاملاً تبلیغی از مأمورین فدرال اعزام شده به پورتلند ، اورگان ، صحبت کنیم ، آیا خروج آنها واقعاً همانطور که اعلام شده است انجام می شود ، و اینکه چگونه فرماندار و شهردار دموکرات اعتبار این پیشرفت را به دست می آورند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها پیوسته اند جیمز اوایلمدیر پیشین سیاست میراث فرهنگی در مرکز زندگی مردم و میراث فرهنگی در مؤسسه اسمیتسونیان و عضو هیئت مدیره انستیتوی مطالعات سیاست ، برای گفتگو درباره اظهارات کوامه توره در مورد تفاوت بین بسیج و سازمان ، چگونگی پرداخت هرمان قابیل برای ایمان خود در ایدئولوژی “مبتذل” بازار آزاد با زندگی او ، و نیاز به یک جبهه متحد بین المللی علیه فاشیسم.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم