الک بالدوین می گوید همسرش “در میان ردیف های ریشه های جعلی” خود را به عنوان یک زن اسپانیایی دوباره اختراع کرد

الک بالدوین می گوید همسرش “در میان ردیف های ریشه های جعلی” خود را به عنوان یک زن اسپانیایی دوباره اختراع کرد

مربی یوگا متولد بوستون و همسر آلک بالدوین بازیگر هالیوود ، هیلاریا ، از اواخر اوقات سختی را پشت سر می گذارد و سالها از اتهام جعل لهجه و میراث اسپانیایی دفع می کند. با روشن شدن حقیقت درباره کودکی وی در آمریکا ، خانواده وی به دفاع از وی شتافتند.

بازیگر آمریکایی الك بالدوین به انتقاد از همسر 36 ساله خود ، هیلاریا بالدوین ، كه قبلاً به دروغ گفتن درباره ریشه اسپانیایی و محل تولدش متهم شده بود ، ادامه داد.

هیلاریا ، که مشخص شد نام آمریکایی او هیلاری است ، بسیاری او را با حضور در “امروز نمایش” و “صبح بخیر آمریکا” به یاد می آورند ، در طی آن با لهجه سنگین اسپانیایی صحبت کرد. هیچ کس شک در ریشه های او نداشت و داستان “در 19 سالگی به آمریکا آمد” ، تا اینکه اخیراً توسط کاربران شبکه های اجتماعی کشف شد که نه تنها پدر و مادر او اسپانیایی نبودند ، بلکه مربی یوگا و خالق پادکست در بوستون متولد شده اند و نه در مایورکا. همانطور که قبلاً در صفحات CAA و IMDb او ادعا شده بود.

بومی بوستون با انتشار یک فیلم طولانی در صفحه اینستاگرام خود به بحث و جدال پرداخت و توضیح داد که قبل از انتخاب برای اقامت در ایالات متحده زندگی خود را بین ماساچوست و اسپانیا متعادل کرده است. همسر و دختر ناپدری اش ایرلند بالدوین با لکه دار شدن شبکه های اجتماعی به دفاع از هیلاریا شتافتند ، اما به نظر می رسید برخی از منتقدان اعصاب الک بالدوین را لرزاندند.

بازیگر فیلم “مرد متاهل” روز سه شنبه نقل قول مارک تواین را در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد و گفت: “دروغ می تواند تا نیمه دنیا دور شود در حالی که حقیقت کفش خود را می پوشد”.

پست وی با افشاگری هایی مبنی بر اینکه هیچ یک از والدین او در واقع اسپانیایی نبوده اند و او نیز همراه بود. با این حال ، بالدوین اصرار داشت که هیلاریا کشور خارجی را دوست دارد تا جایی که “خود را بعنوان یک زن اسپانیایی مجدداً ابداع کرد”.

“او می خواست خودش را از نو اختراع کند – پس چه؟ آیا آمریکا همه چیز راجع به این موضوع نیست؟” ، این بازیگر از تقریباً دو میلیون پیرو خود پرسید ، و افزود که “بسیاری از راه های دفاع از این وجود دارد – گفت که واقعیت ها واقعیت نیستند ، یکی نیست” .

و یکی از کاربران شبکه های اجتماعی ، که در زندگی نامه خود را به عنوان “وزنه بردار قهرمان ملی” توصیف کرد ، آماده پاسخگویی به ستاره هالیوود بود:

این مرد گفت: “مثل اینكه همسرتان وقتی تمام زندگی خود را در ماساچوست زندگی می كرد اسپانیایی باشد. من تصور می كنم كه لهجه او نیز جعلی است؟”

بالدوین بلافاصله با پیام “خودت برو” منتقد را مورد حمله قرار داد. او سپس یک ضربان دیگر اضافه کرد و گفت: “تو دهان بزرگی داشتی پسر Roid”.

اما طبق خوراک اینستاگرام این بازیگر ، به نظر می رسد تعداد کمی از افراد واقعاً در کنار او بودند.

یکی از کاربران اظهار داشت: “شما بچه ها با دفاعی به زندگی ادامه می دهید. اشتباهات را بپذیرید و ادامه دهید”.

فرد دیگری اضافه کرد: “خوب است که فرهنگ اسپانیایی را بپذیرم ، درست نیست که وانمود کنم اسپانیایی هستی.

بعداً الک بالدوین پست دیگری را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که حاوی کلیپی از گله پرندگان سر به فلک کشیده است.

این بازیگر با رمزآلود اعلام کرد: “کمی پرواز کردن …”

کاربران واقعاً تعجب می کردند که آیا این بدان معناست که وی به اسپانیا می رود.

در حالی که رسوایی “میراث جعلی اسپانیا” همچنان در اخبار منتشر می شود ، ایرلند بالدوین ، دختر 23 ساله این بازیگر نیز وقت خود را با منتقدان سپری کرد.

پیام او در دفاع از نامادری اش برای حمایت از “هر فرد از جامعه Latinx” برخی از سوالات کاربران شبکه های اجتماعی را جلب کرده است که خوشحال بودند که بالدوین جوان را در مورد این موضوع آموزش می دهند ، و اشاره می کند که این اصطلاح به افراد با میراث از لاتین گفته می شود همانطور که هیلاریا ادعا کرد ، آمریکا و نه اسپانیا است.

متخصص سلامتی و نویسنده هیلاریا هیوارد توماس در سال 2012 با الک بالدوین ازدواج کرد و این دو با هم پنج فرزند دارند. در طی پادکست آوریل او یک بار دیگر اعتقاد گسترده ای را مبنی بر اینکه وی یک بومی اسپانیایی است تأیید کرد و ادعا کرد که در 19 سالگی برای تحصیل در نیویورک به آمریکا نقل مکان کرده است و می گوید تمام خانواده اش در مایورکا ، اسپانیا زندگی می کنند.