الكساندر وانگ ، طراح آمریکایی ، با اتهامات آزار و اذیت جنسی از طرف مدل های مرد روبرو می شود

الكساندر وانگ ، طراح آمریکایی ، با اتهامات آزار و اذیت جنسی از طرف مدل های مرد روبرو می شود

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0c/1d/1081601651_0:260:3072:1988_1200x675_80_0_0_6e34a213d44e24fea91135faac39c9da.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202012291081601586- طراح-آمریکایی-الکساندر-وانگ-صورت-آزار و اذیت-جنسی-از-مدلهای-مرد /

اوون مونی مدل مد اوایل با اتهاماتی علیه مدیر خلاق سابق Balenciaga Alexander Wang مطرح شد و ادعا کرد که در سال 2017 او توسط یک طراح در یک شب بیرون رفتن در یک کلوپ NYC مورد علاقه قرار گرفت.

الکساندر وانگ پس از افشاگری اوون مونی در TikTok مبنی بر اینکه وی در حین گردش به یک کلوپ شبانه توسط طراح مورد تعرض قرار گرفته است ، با ادعاهای آزار جنسی ناشناس روبرو است.

داستان این مدل توسط حساب افشاگر صنعت مد DietPrada و Sh * t Model Management (SMM) اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده است که گفته می شود توسط “مدل های افشای حقیقت” هدایت می شود.

سرانجام ، منابع ناشناس دیگری با اتهاماتی مشابه علیه طراح مشهور ، که توسط SMM ارسال شده بود ، روبه رو شدند ، حتی برخی از افراد داخلی ادعا کردند که آنها ناآگاهانه توسط وانگ که قصد آزار و اذیت آنها را دارد ، مواد مخدر ساخته اند.

“دوستم یک کار مدلینگ انجام داد و الکساندر وانگ آنجا بود که آنها در نهایت باهم مهمانی کردند و او همچنان به دوست من نوشیدنی پیشنهاد می کرد حتی اگر او نمی خواست آنقدر بنوشد اما او می خواست مودب باشد و در نهایت مست شد. مورد بعدی که او به خاطر می آورد حضور در یک اتاق با الکساندر وانگ بود و او شلوار خود را در آورده بود و او را وادار می کرد تا او را لمس کند و سعی داشت او را مجبور کند حتی اگر صاف بود به او بگوید که او راست است به سختی منسجم بود اما در نهایت او را هل داد و از در که از آن زمان زخم شده است بیرون می رود [sic]”، پیام نقل شده از یک شخص خوانده شده است.

برخی دیگر اظهار داشتند که وانگ به آنها مایع با داروی MDMA محلول در آن گفته می شود.

این ادعاها اکنون به طور گسترده در شبکه های اجتماعی با کاربرانی که خواستار مسئولیت “درنده جنسی” وانگ هستند ، به اشتراک گذاشته شده است.

یک کاربر یا گروهی از فعالان پشت حساب SMS از instagrammers خواستند تا “برای نشان دادن حمایت از قربانیان” دنبال طراح و مارک مد او نروند.

“وقت آن رسیده است که سو ab استفاده کنندگان در صنعت مد را مسئول بدانیم. مدلهای مرد و ترانس در صنعت مدل سازی اغلب در گفتگوهای تجاوز جنسی نادیده گرفته می شوند ، اما امروزه چنین نیست. ما نمی توانیم اجازه دهیم افراد مشهور از حمله جنسی دور شوند فقط به این دلیل که آنها روی یک پایه قرار دارند. “این حساب در پستی ادعا کرد که اکنون بیش از 30،000 پسندیده است.

ادعاهای مطرح شده در پست ها به طور مستقل تأیید نمی شوند. نه وانگ و نه برند وی تاکنون به این ادعاها رسیدگی نکرده اند.