اقلیم و سرمایه: چگونه استعمار نشینان صحنه را برای آتش سوزی ها تنظیم می کنند

اقلیم و سرمایه: چگونه استعمار نشینان صحنه را برای آتش سوزی ها تنظیم می کنند

آتش سوزی ساحل غربی ویرانگر CA ، OR ، WA است. حمام خون در بوگوتا همزمان با سرکوب معترضان توسط پلیس کلمبیا. تلاش برای “وحدت” NFL نتیجه معکوس دارد

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند تینا لندیس، سازمان دهنده و نویسنده کتاب جدید ، “راه حل های آب و هوایی: فراتر از سرمایه داری” ، برای صحبت در مورد آتش سوزی های ویرانگر مصرف كننده بسیاری از ساحل غربی ، سایر فاجعه های زیست محیطی كه در حال حاضر در سراسر جهان جریان دارد و ارتباطات ناگسستنی بین سرمایه داری و بحران آب و هوا

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند جیمز جردن، هماهنگ کننده ملی اتحاد برای عدالت جهانی ، برای صحبت در مورد کشتار وحشتناک بیش از دوازده معترض توسط پلیس کلمبیا ، نحوه اعدام پلیس وکیل خاویر اردوئیز زمینه برای اعتراضات و پاسخ ولرم مقامات دولت کلمبیا به ادامه کار ترور پلیس.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی جدید ما “گزارش چرخش قرمز”. آنها در مورد پاسخ نژادپرستانه طرفداران کانزاس سیتی رئیس به تلاش برای نشان دادن وحدت نژادی در افتتاحیه فصل NFL ، این ویدیو بحث می کنند منتشر شده توسط 18 بازیکن میامی دلفین ها با رد چنین نمایش هایی مانند “کرک” نمایشی و تلاش های راست افراطی برای ایجاد جایگاهی در دنیای روزنامه نگاری ورزشی.

بعداً در نمایشگاه ، سازمان دهنده و مشاور عدالت محیط زیست به شان و ژاکی پیوستند کاری فولتون صحبت کردن در مورد ارتباطات مهم بین جنبش زندگی سیاه و مبارزه برای عدالت برای مهاجران ، اخباری که پورتلند ، OR در بین آتش سوزی های مداوم دارای بدترین کیفیت هوا از هر شهر بزرگ در جهان است ، و اینکه چگونه سرمایه داری موفق به کالاهای بسیاری می شود تلاش برای براندازی آن.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]