اقتصاد Covid-19 – Sputnik بین المللی

اقتصاد Covid-19 – Sputnik بین المللی

خطوط خطا

URL کوتاه دریافت کنید

در اپیزود امروز خطوط خطا ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان بحث آزادسازی درباره موضوعات اقتصادی پیرامون Covid-19 ، اقتصاد و اعتراضات سراسر کشور برگزار کردند.

میهمانان:

مارک فراست – اقتصاددان ، استاد ، مشاور ، درامر ، عقاب پیشاهنگ ، دریایی ، آزادیخواه | Covid-10 اقتصاد

مارک Sleboda – روابط بین الملل و تحلیلگر امنیت | ترامپ Max Blumenthal را بازتوییت می کند

استفان لندمن – نویسنده و تحلیلگر ژئوپلیتیک | سقوط اقتصادی قریب الوقوع

کریس هجز – روزنامه نگار برنده جوایز پولیتزر ، نویسنده 11 کتاب و مجری پخش در On Contact در RT America | موضوعات عمیق تر پشت اعتراضات

در ساعت اول ، شان و جملر با اقتصاددان مارك فراست در مورد تأثیر بحران coronavirus بر اقتصاد ایالات متحده صحبت كردند و در مورد تجزیه و تحلیل هزینه و فایده از مشکلات اقتصادی ناشی از قفل گفتگو گفتگو كردند.

آنها همچنین با مارك سلبودا با تحلیلگر بین المللی در مورد تأثیر جنبش Black Lives Matter بر جهان ، فشارهایی كه اتحادیه اروپا بر روی بریتانیا پس از Brexit وارد می كند ، صحبت كردند ، رسوایی در انتخابات بلاروس و چگونگی پایان یافتن دونالد ترامپ دوباره. – توییت کردن یک روزنامه نگار لیبرال ، مکس بلومنتال.

در ساعت دوم  ، میزبان در مورد دیدگاه های بیشتر از تماس گیرندگان در مورد بروزرسانی coronavirus بحث کرد و از نویسنده استیون لندمن استقبال کرد. آنها در مورد بحران قریب الوقوع اقتصادی برای آمریکایی های “خیابان اصلی” به طور منظم و عدم رهبری سیاسی در مورد محرک ها بحث کردند. آنها همچنین گفتگو کردند که آیا خشونت پلیس عامل یا علامت مشکل بزرگتر است.

در ساعت سوم ، شین و جملر با کریس هجز ، روزنامه نگار میزبان و جایزه پولیتزر ، گفتگو کردند که گفتند موضوعات واقعی اعتراضات سراسری فراتر از موضوعات مربوط به پلیس است و عصبانیت موضوعات عمیق تر نابرابری را لمس می کند. هجز همچنین گفت که او انتظار دارد که سرکوب پلیس بدتر شود ، نه بهتر.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم