افرادی که در منطقه 51 کار می کنند آزمایش روی ربات های غول پیکر برای ارتش ایالات متحده ، ادعای Ufologist

افرادی که در منطقه 51 کار می کنند آزمایش روی ربات های غول پیکر برای ارتش ایالات متحده ، ادعای Ufologist

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/15/1080527555_0:-1:1280:720_1200x675_80_0_0_6_9494b9d653e91835a666155d42be3d.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202009211080527528- افراد-مشغول-کار-در-منطقه-51-آزمایش-در-رباتهای-غول-برای-ادعاهای-نظامی-فوق العاده-متخصص /

منطقه 51 نام مشترک یک پایگاه هوایی بسیار طبقه بندی شده ایالات متحده است که در اواسط قرن 20 ساخته شده است. رازداری پیرامون این مرکز بسیاری از تئوری های توطئه را به وجود آورده است. طبق یکی از این سایت ها برای پنهان کردن بشقاب پرنده ها و بیگانگانی که از زمین بازدید کرده اند استفاده می شود.

اسکات سی وارینگ ، یوفولوژیست که دائما در جستجوی نشانه های حیات فرازمینی است ، ادعا می کند افرادی که در منطقه 51 کار می کنند “برای روبات های عظیم الجثه” برای ارتش ایالات متحده آزمایش می کنند. وارینگ با استفاده از Google Earth ، که به کاربران امکان می دهد با استفاده از تصاویر ماهواره ای ، قسمتهای مختلف کره زمین را بررسی کنند ، بر روی سازه ای تصور کرد که به اعتقاد او یک ربات غول پیکر است که “به پشت دراز کشیده است” در منطقه 51

وارینگ در ویدئویی که در کانال YouTube خود منتشر کرد ، نشان داد که “ربات” که به گفته یوفولوژیست 16 متر قد دارد ، اولین بار در سال 2006 ظاهر شد. با استفاده از یک ویژگی Google Earth که به کاربران امکان می دهد نحوه تغییر سایت ها با گذشت زمان را ببینند ، Waring به سال 2015 پرید.

وارینگ ، درباره نحوه شکل گیری ساختار عجیب و غریب در سال 2015 گفت: “می توانستید پاهای او را باز کنید ، شانه ها را بیرون ببینید و به نوعی در موضعی قرار دارد که آماده جنگ است”.

متخصص یوفولوژیست درمورد اینکه آیا “ربات” غول پیکر ساخته دست بشر است یا اینکه توسط بیگانگان ساخته شده است ، توضیح بیشتری نداد. وارینگ همچنین ادعا کرد که نیروی هوایی ایالات متحده از فناوری بیگانه ای برخوردار است و سعی دارد این واقعیت را از جهان پنهان کند.

وارینگ گفت: “فناوری متعلق به جهان است. این متعلق به آمریکا نیست ، متعلق به هیچ کشور یا شخص دیگری نیست. دانش قدرت است و قدرت متعلق به مردم است.”

کاربران شبکه های اجتماعی درمورد کشف اخیر وارینگ اختلاف نظر داشتند. بسیاری از کاربران ادعا کردند که ساختار به سادگی یک ساختمان است.

یکی از آنها می نویسد: “من فکر می کنم آنچه در اینجا مشاهده می کنید ساختمانی است که سایه های آن برای پاها مشخص شده است. به نظر می رسد یک ربات است اما در واقع اینطور نیست و اگر واقعاً یک ربات بود ، سایه های دیوانه ای از آن می دیدیم” ، کاربر.

یک شهروند اینترنتی دیگر نوشت: “بله مطمئن هستم که یک ربات غول پیکر فقط در بیرون آویزان است تا همه ببینند. Lol”.

با این حال دیگران نیز طرف Waring قرار گرفتند و گفتند که ساختار عجیب و غریب یک ربات است.

یکی از کاربران نوشت: “آنها در حال آماده شدن برای مبارزه با غول ها هستند”.

“اگر من این فیلم را با چشم خود نمی دیدم ، می گفتم نه ، اما در آنجا ربات های غول پیکر در منطقه 51 وجود دارد” ، یکی دیگر از آنها اعتراف کرد.