افتتاح مجدد مدرسه به عنوان خط اصلی خطا به عنوان Uprisings در هفته هفتم ظاهر شد

افتتاح مجدد مدرسه به عنوان خط اصلی خطا به عنوان Uprisings در هفته هفتم ظاهر شد

سیگنال های ایالات متحده از افزایش در دریای چین جنوبی خبر می دهد. اتحادیه های معلمان در برابر بازگشایی بی پروا مقاومت می کنند. با تحمل باتوم و نوار قرمز ، پلیس پلیس DC سرکوب ها را ادامه می دهد

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند جان راس، عضو ارشد انستیتوی چونگ یانگ ، دانشگاه رنین چین و یک ستون دار مقیم برنده جایزه با چندین سازمان رسانه ای چینی ، برای گفتگو در مورد اظهارات مایك پومپئو ، وزیر امور خارجه آمریكا مبنی بر اینكه ایالات متحده بسیاری از ادعاهای چین در مورد دریاهای جنوبی چین را غیرقانونی می داند. چرا عدم اطمینان مستند دولت آمریکا برای توافق های بین المللی ، هرگونه ادعای ایالات متحده از نقش رهبری بین المللی را تضعیف می کند ، و چه عقب نشینی انگلیس از فناوری 5G چینی و توافق تجاری اخیر چین و ایران به معنای دستیابی به نظم اقتصادی جدید بین المللی است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند نیک استندرعضو اتحادیه معلمان شیکاگو و یک فعال با Reds in Ed برای گفتگو در مورد مقاومت رو به رشد نسبت به بازگشایی مدارس در سراسر کشور ، تناقضات ناشی از تلاش های گسترده دولت ترامپ برای مجبور کردن کودکان و مربیان به مدرسه در میان همه گیر ، و چگونه عدالت نژادی ، بهداشت عمومی ، و بحران های اقتصادی ما را به “لحظه ای فجیع” برای آینده افراد شاغل در ایالات متحده سوق داده است.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند چاک مودیانو، روزنامه نگار عدالت و نویسنده ورزش برای Deadspin ، برای صحبت در مورد تشدید مداوم پلیس DC در تلاش برای سرکوب اعتراضات در پلاک Black Lives Matter ، مقررات روزافزون مبهم و بوروکراتیک که برای جنایت تظاهرکنندگان استفاده می شود و جریان اصلی خاموشی رسانه ها است. پوشش وحشیگری پلیس در سراسر کشور.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها پیوسته اند کریستین هندریکس، رئیس هیئت مدیره دانشکده سیتی دانشگاه ، جونیور بایارد روستین همکار با یاران برای آشتی و مشارکت در پروژه حقیقت گفتن و پادکست “ما بیدار می شویم” برای گفتگو در مورد جدیدترین در مورد شورش علیه ترور پلیس در سنت لوئیس ، چرا پاسخ دموکراتها به مطالبات فعالان باعث می شود تا جوانان حتی از سیاست انتخاباتی سرخورده شوند و چرا او بیش از آنکه فرزندان خود را به این مدرسه بازگرداند ، این پاییز نیست زیرا ایالت میسوری به دنبال اجرای مجدد به ظاهر بی پروا است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم