اعدام های پلیس غیرنظامیان سیاه همچنان ادامه دارد. آتلانتا بالا می رود

اعدام های پلیس غیرنظامیان سیاه همچنان ادامه دارد. آتلانتا بالا می رود

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کریاکوک به مونیکا جانسون ، سازمان دهنده اجتماع پیوسته اند که در اعتراضات آخر هفته شرکت کرده و نیکول روسل ، تحلیلگر اخبار اسپوتنیک.

اعتراضات مسالمت آمیز در سراسر آمریکا در طول آخر هفته ، با راهپیمایی های گسترده در واشنگتن ، سیاتل ، نیویورک ، فیلادلفیا و خارج از کشور ادامه داشت. در آتلانتا ، رئیس پلیس استعفا داد پس از شلیک افسر و ریشارد بروکس ، که دو بار در پشت به ضرب گلوله کشته شد و توسط پلیس در پارکینگ وندی کشته شد. پلیس ها اخراج شدند و تحقیقات انجام شد. در همین حال ، شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو امروز برای بحث و تبادل نظر درباره نژادپرستی سیستمی ، وحشیگری پلیس و خشونت علیه تظاهرکنندگان مسالمت آمیز در ایالات متحده برگزار می شود.

موارد Coronavirus در 20 ایالت ، عمدتاً در مناطق Deep South و Midwest ، در حال افزایش است ، با فلوریدا در طی سه روز گذشته ، روزانه 2،000 مورد جدید را تأیید می کند. منتقدان دولتمردان و رهبران ایالتی را سرزنش می کنند که خیلی سریع بازگشایی شده است. و می گویند که بسیاری از ساکنان دیگر در حال انجام مسافت اجتماعی نیستند و ماسک نمی پوشند. تاکنون نزدیک به 115،000 آمریکایی در سه ماه و نیم گذشته در اثر COVID-19 درگذشتند. دکتر جیسون کیندراوک، استادیار پاتوژنز ویروسی در دانشگاه منیتوبا و صندلی تحقیقات کانادا در پاتوژنز مولکولی ویروس های نوظهور و مجدد ، به نمایش می پیوندد.

یک دریانورد سابق به نام پل ولهان به جاسوسی در روسیه محکوم شد و امروز به سختی کار به 16 سال محکوم شد. ویلان اظهار داشت که قاب بندی شده است و وکیل روسی وی گفت که ، در حالی که در عروسی در سال 2018 بود ، یکی از دوستانش یک فلش درایو را که حاوی اسرار دولتی بود به وی تحویل داد. ویلان به وکیل خود گفت که انتظار دارد با یک اتهام توطئه کوکائین و ، شاید برای فروشنده اسلحه ویکتور بوت ، برای خلبان روسی در زندان ایالات متحده مبادله شود. برایان و جان با هم صحبت می کنند برایان مک دونالد، روزنامه نگار متخصص در اروپای شرقی و روسیه است.

بخش “آموزش برای آزادی با بیل آایرز” روز دوشنبه جایی است که بیل به ما کمک می کند تا وضعیت آموزش را در سراسر کشور بررسی کنیم. چه چیزی در مدارس ، دانشکده ها و دانشگاه های ما اتفاق می افتد و چه تأثیری در جهان اطراف ما دارد؟ بیل آیرز، یک فعال ، آموزگار و نویسنده کتاب “تقاضای غیر ممکن: یک مانیفست رادیکال” را برایان و جان می پیوندند.

در این بخش ، The Week Ahead ، میزبان نگاهی به اخبار جالب ترین هفته آینده و آنچه از آن برای کشور و جهان معنی دارد از جمله است. تحلیلگران اسپوتنیک نیوز و تهیه کنندگان این نمایش نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

قوانین بخش فناوری منظم روز دوشنبه یک راهنمای هفتگی در مورد چگونگی تهدید شرکتهای انحصاری و دولت نظارت بر آزادی ، آزادی های گرامی ، حقوق مدنی و آزادی های مدنی است. توسعه دهنده وب و تکنسین کریس گارافا و مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت پاتریشیا گورکی به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم