اعتصاب کارگران از غرب ، گاز اشک آور بیشتر در دی سی ، سانسور گسترش می یابد

اعتصاب کارگران از غرب ، گاز اشک آور بیشتر در دی سی ، سانسور گسترش می یابد

چین به طور فزاینده ای در معرض آتش سوزی است و AMLO ممکن است درمان بولیوی را انجام دهد. و اندرو جکسون تا کی می ماند در دی سی؟

عبدوس لقمان Luqman Nation به میزبان مفیفیت باب شلهوبر و میشل ویت می گوید آنچه را که او عصر دیروز در مقابل کاخ سفید دید در حالی که مردم سعی داشتند مجسمه اندرو جکسون را خراب کنند. گاز اشک آور بیشتر ، خشونت بیشتر ، و همچنین مقاومت بیشتری توسط معترضین به نمایش گذاشته شد و چهره در پایتخت کشور ادامه دارد.

دن کوالیک، یک حقوقدان حقوق بشر و کارگر و نویسنده کتاب “No More War: How West West International International با استفاده از” مداخله بشردوستانه برای پیشبرد منافع اقتصادی و استراتژیک “نقض می کند.” کریس اسمالز، یک کارگر آمازون که پس از سازماندهی راهپیمایی در انبار جزیره استاتن اخراج شد و به صدای کار تبدیل شد ، جمعه گذشته اعتصاب گسترده اتحادیه بین المللی Longshore و Warehouse را شرح داد. آنها در مورد تلاش ها برای سازماندهی اعتصاب تاریخی ، دشواری در یافتن ها برای به رسمیت شناختن ارتباطات بین عدالت اقتصادی ، نژادی و اجتماعی ، و تلاش های جدید برای گالوانیزه کردن کارگران در ایالات متحده و بین المللی بحث می کنند.

بن نورتون، روزنامه نگار ، فیلمساز و دستیار سردبیر وب سایت مستقل روزنامه نگاری تحقیقاتی The Grayzone ، در مورد نیروهای ثروتمند و قدرتمندی که برای جمع آوری تلاش می کنند آندره مانوئل لوپز اوبرادور رئیس جمهور پیشرو محبوب مکزیک و چگونگی آمادگی رسانه های آمریکایی برای بازی مستقیم در دست آنها صحبت کرد ، صحبت کرد. او این روزها تقریباً به سانسور عجیب واشنگتن در مورد هر چیز چینی و ایدئولوژی های تصمیمات سیاسی ویکی پدیا وارد می شود.

Misfits همچنین مسابقات ابتدایی امروز را شکسته ، یک موفقیت در ویرایش ژن CRISPR ، بازگشایی تئاترها و هرچه جهنم با “کار عشق” ادامه دارد.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]